Urtekram dezodorants ar matcha tēju 50ml

6.95 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Urtekram

Jūties droši, novēršot nepatīkamo aromātu ar Matcha tējas dezodorantu

Japānas zaļā tēja un mikroaļģes ir bagātas ar antioksidantiem, kas balansē un aizsargā ādu no apkārtējās vides ietekmes.
Dabīgais minerālu sāls cīnās ar nepatīkamo aromātu jeb baktērijām. Baudi svaigo zaļās tējas un laima citrusu aromātu!

Urtekram ir veicis izvēli – jaunā Matcha līnija ir iepakota augu šķiedru iepakojumā! Viena no pirmajām kosmētikas līnijām pasaulē ar dabīgu cukurniedru iepakojumu, kas saudzē mūsu dabu un samazina plastmasas patēriņu.

Visi Urtekram produkti ir COSMOS ORGANIC sertificēti. COSMOS ORGANIC ir vienotā sertificēšanas sistēma, kurā apvienoti BDIH (Vācija), CosmeBio (Francija), Ecocert (Francija), ICEA (Itālija) un Soil Association (UK) ekosertifikāti.

Aqua, Glycerin**, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Potassium Alum, Camellia Sinensis Leaf*, Hydrolyzed Algin, Phenethyl Alcohol, Sucrose, Polyglyceryl-4 Caprate, Xanthan Gum, Citrus Aurantifolia Oil*, Parfum, Citral, Limonene, Linalool. * – bioloģiski audzētas sastāvdaļas, ** – iegūts, izmantojot bioloģiski audzētas sastāvdaļas.

Urtekram kosmētikas formulas ir bez jebkādiem mākslīgiem uzlabotājiem, piedevām, mākslīgiem konservantiem un krāsvielām. Nevienā no ražošanas etapiem nenotiek dabas piesārņošana ar bīstamām vielām. Ražotnē tiek izmantota tikai vēja un uguns enerģija, bet ne naftas degviela. Līdzekļi tiek testēti uz brīvprātīgajiem, nevis dzīvniekiem.

Uz etiķetes izlasāms pilns sastāvdaļu saraksts – ikviena no sastāvdaļām, lai cik niecīgā daudzumā tā būtu. Viegli uztverams produktu sastāvs, nekā lieka un nevajadzīga.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Urtekram dezodorants ar matcha tēju 50ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *