Urtekram baltinoša zobu pasta Fresh Mint 75ml

4.15

Brand:

  • Urtekram

Bio9® formula satur kalcija fosfātu jeb apatītu – dabīgu minerālu, kas stiprina zobu emalju. Mirre kopj smaganas un atsvaidzina elpu.

Urtekram baltinoša zobu pasta Fresh Mint  Bio9® formula satur kalcija fosfātu jeb apatītu – dabīgu minerālu, kas stiprina zobu emalju. Mirre kopj smaganas un atsvaidzina elpu.

Bio9® komplekss kopj zobus 9 veidos:

– baltinošs efekts,

– cīnās ar kariesu,

– notīra aplikumu,

– atsvaidzina elpu,

– stiprina zobu emalju,

– atjauno dabīgo mutes dobuma mikrobiomu,

– kavē zobakmens veidošanos,

– bez SLS, parabēniem un fluorīda.

100% dabīga formula.

Urtekram ir veicis izvēli – jaunās līnijas ir iepakotas augu šķiedru iepakojumā! Viena no pirmajām kosmētikas līnijām pasaulē ar dabīgu cukurniedru iepakojumu, kas saudzē mūsu dabu un samazina plastmasas patēriņu.

Visi Urtekram produkti ir COSMOS ORGANIC sertificēti. COSMOS ORGANIC ir vienotā sertificēšanas sistēma, kurā apvienoti BDIH (Vācija), CosmeBio (Francija), Ecocert (Francija), ICEA (Itālija) un Soil Association (UK) ekosertifikāti.

Urtekram kosmētikas formulas ir bez jebkādiem mākslīgiem uzlabotājiem, piedevām, mākslīgiem konservantiem un krāsvielām. Nevienā no ražošanas etapiem nenotiek dabas piesārņošana ar bīstamām vielām. Ražotnē tiek izmantota tikai vēja un uguns enerģija, bet ne naftas degviela. Līdzekļi tiek testēti uz brīvprātīgajiem, nevis dzīvniekiem.

Uz etiķetes izlasāms pilns sastāvdaļu saraksts – ikviena no sastāvdaļām, lai cik niecīgā daudzumā tā būtu. Viegli uztverams produktu sastāvs, nekā lieka un nevajadzīga.

Sastāvs:

Calcium Carbonate, Aqua, Glycerin**, Xylitol, Aloe Barbadensis Leaf Extract*, Hydrated Silica, Xanthan Gum, Zinc Citrate, Mentha Arvensis Leaf Oil*, Mentha Piperita Oil*, Mentha Viridis Leaf Oil*, Menthol*, Magnolia Officinalis Bark Extract, Commiphora Myrrha Oil, Limonene. * – bioloģiski audzētas sastāvdaļas, ** – iegūts, izmantojot bioloģiski audzētas sastāvdaļas.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Urtekram baltinoša zobu pasta Fresh Mint 75ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *