Super Garden BIO Ceļtekas pulveris 100g

5.35

Brand:

  • Super Garden

Super Garden Bio Ceļtekas pulveris ir lielisks šķiedrvielu avots, palīglīdzeklis svara samazināšanai – rada sāta sajūtu. Līdzsvaro cukura, holesterīna līmeni.

Out stock

Nav noliktavā

Super Garden Bio Ceļtekas pulveris ir lielisks šķiedrvielu avots, palīglīdzeklis svara samazināšanai, jo rada sāta sajūtu. Līdzsvaro cukura un holesterīna līmeni asinīs.

Lieto gan aizcietējumu, gan caurejas gadījumos.

Īsts brīnumlīdzeklis cilvēkiem ar dažādiem vēdera un zarnu trakta traucējumiem.

Ceļteku sēklapvalki piesaista teju 10 reizes vairāk ūdens par pašu svaru, briešanas rezultātā veidojot biezu, želejveida masu. Šī masa tālāk kalpo par “zarnu birsti”, izvadot no zarnu trakta toksīnus, nesagremotās un neizvadītās ēdiena daļiņas, kas var radīt vēdera pūšanos, gāzes, aizcietējumus vai caureju.

Pretēji citām šķiedrvielām, ceļteku sēklu apvalki parasti neveicina gāzu veidošanos zarnu traktā.

Īpaši ieteicams šis pulveris būtu tiem, kam ir tendence ēst neregulāri vai reti, kā arī šķiedrvielām nabadzīgu pārtiku, piemēram, sportistiem, kam ir tendence piekopt šķidru (proteīna kokteiļi) vai olbaltumvielām pārbagātu uzturu.

Kā lietot?

Lai atvieglotu vēdera izeju lieto 1 tējkaroti dienā pie mušļa vai salātiem, savukārt aizcietējuma gadījumā lieto pa 2 tējkarotēm 2 reizes dienā aplejot pulveri ar karstu ūdeni. Lietojot ceļtekas pulveri jādzer daudz šķidruma.

Ceļtekas pulveris vēdera izeju veicina maigā un saudzīgā veidā. Ieteicams pēc dzemdībām, operācijām, hemoroīdu gadījumos. Pulveris nepūš vēderu.

100 G PRODUKTA SATUR: Enerģētiskā vērtība: 130 kJ/ 31 kcal Tauki: 0.8 g- Tostarp piesātinātās taukskābes: 0.14 g Ogļhidrāti: 3.7 g- Tostarp cukuri: 0.2 g Olbaltumvielas: 2.1 g Sāls: 0 g

Visus Super Garden produktus meklē ŠEIT.

Ražots Latvijā

Zīmols

Super Garden