Sodasan virsmu dezinfekcijas līdzeklis 500ml

4.45 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Sodasan

Noliktavā 1 prece/-es

Sodasan izsmidzināmais virsmu dezinfekcijas līdzeklis piemērots dažādu cietu virsmu dezinficēšanai.

Izmanto to sabiedriskās telpās, virtuvē, mājās un birojā galdu, durvju rokturu un citu virsmu dezinfekcijai.

Ražots no augstvērtīgām bioizejvielām, ar pārbaudītu un garantētu baktericīdufungicīdu efektivitāti; efektīvs pret salmonellām.
Ecocert un Certisys kontrole.

Ierastie dezinfekcijas līdzekļi parasti satur kaitīgas pretmikrobu ķimikālijas, piemēram, triklozānu. Pasaules Dabas Fonds šo vielu uzskata par kancerogēnu un skaidro, ka tā negatīvi var ietekmēt vairāku orgānu darbību, kā arī apdraudēt organisma imūnsistēmu, hormonālo sistēmu un piesārņot ūdeni.

Pateicoties aktīvajai vielai augu alkoholam (96%), tas 60 sekunžu laikā spēj iznīcināt līdz pat 99% baktēriju, sēnīšu un vīrusu. Turklāt tas ir efektīvs cīņā ar salmonellu, E.coli, rauga sēnītēm, gripas, herpes un HIV vīrusiem.

Sodasan izsmidzināmā virsmu dezinfekcijas līdzekļa sastāvs ir maigs ādai, tas nesatur krāsvielas un smaržvielas, tāpēc pēc uzsmidzināšanas papildus nav jānoskalo vai jānoslauka ar ūdeni.

Kā lietot?

Sodasan izsmidzināmais virsmu dezinfekcijas līdzeklis piemērots dažādu cietu virsmu dezinficēšanai. Izmanto to sabiedriskās telpās, virtuvē, mājās un birojā galdu, durvju rokturu un citu virsmu dezinfekcijai. Vienkārši apstrādā virsmu ar līdzekli un ļauj tam nožūt. Nenoskalo.

Sastāvs: etanola, glicerīna, pienskābes un citronskābes ūdens šķīdums.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sodasan virsmu dezinfekcijas līdzeklis 500ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *