Sodasan tualetes poda tīrīšanas līdzeklis 750ml

4.95 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Sodasan

Sodasan tualetes poda tīrīšanas līdzeklim piemīt labas tīrīšanas īpašības, tas efektīvi notīra kaļķakmens, urīna un citu minerāļu nogulsnes.

Kategorijas:

Sodasan tualetes poda tīrīšanas līdzeklim piemīt labas tīrīšanas īpašības, tas efektīvi notīra kaļķakmens, urīna un citu minerāļu nogulsnes. Līdzekļa efektivitāte ir panākta ar citronskābes un augu izcelsmes mazgājošo vielu palīdzību, nebojājot santehnikas emalju.

Augu ēteriskās eļļas piešķir patīkamu smaržu higiēniskam svaigumam. CO2 neitrāls. Nature Care Product kontrole.

Šis līdzeklis ir patiesi spēcīgs tualetes poda tīrīšanai ar dabīgi svaigu aromātu. Līdzeklis tiek galā ar grūti iztīrāmiem traipiem, viegli noņem netīrumus, kaļķa un dzelzs nogulsnes, nebojājot santehnikas emalju.

Augu ēteriskās eļļas piešķir patīkamu smaržu higiēniskam svaigumam. Sodasan tualetes poda tīrīšanas līdzeklis nesatur ģenētiski modificētus organismus un enzīmus.

Nature Care Product kontrole.

Kā lietot?

Sodasan tualetes poda tīrīšanas līdzekli aizsargā vāciņš, ko nevar atvērt bērni. Lai to atvērtu, Tev vāciņš jāpagriež pretēji pulksteņrādītāja kustības virzienam.

Pēc lietošanas vienmēr vāciņu uzliec atpakaļ, pagriežot pulksteņrādītāja kustības virzienā līdz tas noklikšķ.

Lieto Sodasan tualetes poda tīrīšanas līdzekli neatšķaidītu. Uzlej līdzekli zem poda malas visā tās garumā un atstāj iedarboties uz 15 minūtēm.

Ilgstošai aizsardzībai pret mikrobiem un netīrumu noņemšanai atstāj līdzekli iedarboties visu nakti.

Sastāvs:

Mazāk nekā 5% anjonu un nejonu virsmaktīvās vielas.

Aromātiskā kompozīcija (citral, limonene, geraniol, citronellol, linalool).

Augu izcelsmes virsmaktīvās vielas.

Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji.

Sodasan tīrīšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole.

Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Turklāt Sodasan tīrīšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības.

Ne Sodasan līdzekļus, ne to izejvielas neizmēģina uz dzīvniekiem.

Draudzīgs Tavai videi, Tavai veselībai un naudas makam.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sodasan tualetes poda tīrīšanas līdzeklis 750ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *