Sodasan Tīrīšanas līdzeklis ar etiķi 1l

4.95 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Sodasan

Sodasan tīrīšanas līdzeklis ar etiķi piemērots virtuves un vannas istabas tīrīšanai.

Kategorijas:

Sodasan tīrīšanas līdzeklis ar etiķi lieliski notīra kaļķa nogulsnes, kā arī citus netīrumus no cietām virsmām gan virtuvē, gan vannas istabā, neatstājot švīkas. Līdzeklis palīdz novērst nepatīkamu aromātu.

Tas nesatur konservantus, ir CO2 neitrāls un bioloģiski noārdās. Dermatoloģiski testēts hipoalergēns – maigs ādai. Nature Care Product sertificēts.

Sodasan tīrīšanas līdzeklis ar etiķi jo īpaši piemērots virtuves un vannas istabas tīrīšanai. Etiķa skābe lieliski tīra kaļķa nogulsnes, ziepju, ūdens pilienu pēdas un citus netīrumus no cietām virsmām virtuvē un vannas istabā.

Turklāt līdzekļa efektivitāte pierādīta pat cietā ūdenī. Sodasan tīrīšanas līdzeklis ar etiķi nesatur krāsvielas, smaržvielas, konservantus; tas satur vienīgi dabiskas izcelsmes izejvielas, ir CO2 neitrāls un bioloģiski noārdās.

Dermatoloģiski testēts hipoalergēns – maigs ādai. Nature Care Product sertificēts.

Kā lietot?

Izšķīdini 100 ml Sodasan tīrīšanas līdzekļa ar etiķi ar 10 l ūdens. Līdzekli lieto neatšķaidītā veidā, ja jātīra īpaši netīras virsmas, to uzlejot tieši uz auduma lupatiņas. Pēc mazgāšanas virsmas rūpīgi noskalo! Atkārto mazgāšanu, ja nepieciešams.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sodasan Tīrīšanas līdzeklis ar etiķi 1l”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *