Sodasan stikla un virsmu tīrīšanas līdzeklis 500ml

5.80 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Sodasan

Sodasan stikla un virsmu tīrīšanas līdzeklis ir ideāls visa veida stikla virsmu, arī automašīnas logu un spoguļu, kā arī flīžu tīrīšanai.

Sodasan stikla un virsmu tīrīšanas līdzeklis – lielisks spīdums bez skrāpējumiem un švīkām! Sodasan stikla un virsmu tīrīšanas līdzeklis ir ideāls visa veida stikla virsmu, arī automašīnas logu un spoguļu, kā arī flīžu tīrīšanai.

Sodasan līdzeklis stikla tīrīšanai piemērots stikla virsmu, arī automašīnas logu, spoguļu un flīžu tīrīšanai. Tā kā produkta sastāvā nav mazgāšanas līdzekļu, virsmu tīrīšanai var izmantot mikrošķiedras lupatiņu.

Nesatur smaržvielas, konservantus, no dabiskas izcelsmes izejvielām, videi draudzīgs, ērtā, vairākkārt izmantojamā pudelē ar izsmidzinātāju. Sodasan līdzeklis stikla tīrīšanai nesatur ģenētiski modificētus organismus, tenzīdus, konservantus un enzīmus. Nature Care Product sertificēts.

Kā lietot?

Izsmidzini Sodasan stikla un virsmu tīrīšanas līdzekli, noslauki. Speciāli izstrādāts līdzeklis, lai neskrāpētu spoguļu un logu virsmas.

Sastāvs:

Ūdens, 5-20% spirts (etanols).

Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji.

Sodasan tīrīšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole.

Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem.  Turklāt Sadasan tīrīšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības. Ne Sodasan līdzekļus, ne to izejvielas neizmēģina uz dzīvniekiem.

Draudzīgs Tavai videi, Tavai veselībai un naudas makam.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sodasan stikla un virsmu tīrīšanas līdzeklis 500ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *