Sodasan skalošanas līdzeklis trauku mazgājamai mašīnai 500ml

5.05 Nodokļi iekļauti cenā

Sodasan līdzeklis trauku skalošanai trauku mazgājamajā mašīnā padara traukus tīrus un mirdzošus – bez ūdens pilienu pēdām pēc nožūšanas! Testēts – hipoalergēns. Nav toksisks, nesatur enzīmus, smaržu un ĢMO. Ecocert un Ecogarantie sertificēts.

Sodasan līdzeklis trauku skalošanai trauku mazgājamajā mašīnā darbojas skalošanas cikla laikā, no traukiem rūpīgi noskalojot mazgāšanas līdzekļa un ēdiena paliekas. Tā darbošanās princips – virsmas spriedzes samazināšana, lai ūdens no traukiem nožūtu efektīvāk.

Sodasan līdzeklis trauku skalošanai trauku mazgājamajā mašīnā nav toksisks, nesatur enzīmus, ĢMO un smaržu. Ecocert un Ecogarantie sertificēts.

Kā lietot?

Sodasan līdzekli trauku skalošanai trauku mazgājamā mašīnā ielej trauku mazgājamās mašīnas skalošanas līdzeklim paredzētajā nodalījumā tādā daudzumā, kāds ir norādīts trauku mazgājamās mašīnas instrukcijā.

Sargāt no bērniem. Nepieļaut nokļūšanu uz ādas un acīs. Ja nokļūst uz ādas, nekavējoties skalot ar lielu daudzumu ūdens. Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību, un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

Sastāvdaļas: 15-30% citronskābe, 5-15% etanols, mazāk nekā 5% citrāti, nejonu virsmaktīvās vielas.

Sodasan mazgāšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sodasan skalošanas līdzeklis trauku mazgājamai mašīnai 500ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *