Sodasan sāls trauku mazgājamai mašīnai 2kg

4.25 Nodokļi iekļauti cenā

Sodasan sāls trauku mazgājamai mašīnai satur tīru nātrija hlorīdu, kas novērš kaļķa nogulsnēšanos uz traukiem un trauku mazgājamās mašīnas. Nesatur enzīmus, ĢMO, smaržu. Ecocert un Ecogarantie sertificēts.

Ūdeni mīkstinošais Sodasan sāls trauku mazgājamai mašīnai nepieciešams jonu apmaiņas sveķu kapacitātes atjaunošanai. Šīs jonu apmaiņas darbības rezultātā tiek absorbēti kalcija un magnija joni, kas atbild par ūdens cietību, un tie tiek aizstāti ar nātrija joniem. Tādējādi ūdens tiek mīkstināts, un kaļķa nogulsnēšanās uz traukiem un trauku mazgājamās mašīnas – novērsta! Sodasan sāls trauku mazgājamai mašīnai nesatur enzīmus, ĢMO, smaržu. Ecocert un Ecogarantie sertificēts.

Kā lietot?

Ieber Sodasan sāli trauku mazgājamai mašīnai trauku mazgājamā mašīnā tam paredzētā nodalījumā. Sāls lietošanas daudzumu veic saskaņā ar trauku mazgājamās mašīnas instrukciju. Rūpējies, lai sāls vienmēr ir pietiekamā daudzumā. 

Sastāvdaļas: 100% tīrs sāls bez piedevām.

Sodasan mazgāšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sodasan sāls trauku mazgājamai mašīnai 2kg”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *