Sodasan pulveris trauku mazgājamai mašīnai 1kg

6.95 Nodokļi iekļauti cenā

Iedarbīgas Sodasan pulveris trauku mazgājamai mašīnai ar aktīvo skābekli un silikātiem taukaino traipu likvidēšanai. Ekonomisks – pietiek 66 mazgāšanas reizēmSodasan pulveris trauku mazgājamai mašīnai bez enzīmiem, ĢMO, fosfātiem, hlora, smaržas un sintētiskajām piedevām. CO2 neitrāls. Ecocert un Ecogarantie sertificēts.

Sodasan pulveris trauku mazgājamai mašīnai ar aktīvo skābekli nomazgā traukus mirdzoši tīrus. Tā sastāvā esošie silikāti mīkstina ūdeni un šķīdina taukainos traipus no traukiem, tādejādi aizstājot parastajos līdzekļos izmantotos fosfātus un enzīmus. Savukārt skābekļa balinātājs, kas parastajos līdzekļos aizstāj tur izmantoto hloru likvidē iekrāsotos traipus no traukiem. Sodasan pulveris trauku mazgājamai mašīnai ir ne tikai ļoti iedarbīgs, bet arī ekonomisks. Ar vienu šī līdzekļa iepakojumu pietiek 66 mazgāšanas reizēm. Pulveris ir CO2 neitrāls – 100% pielāgots cīņai pret globālo sasilšanu. Ecocert un Ecogarantie sertificēts.

Kā lietot?

Vidēji netīriem traukiem lieto 1 ēd.k. Sodasan pulvera trauku mazgājamai mašīnai uz pilnu trauku mazgājamo mašīnu. Ļoti netīriem traukiem lieto 2 ēd.k. līdzekļa, to ieberot mazgāšanas līdzeklim paredzētajā nodalījumā.

Kairinošs. Nopietnu bojājumu draudi acīm. Kairina ādu. Kairina elpošanas sistēmu. Sargāt no bērniem. Neieelpot putekļus. Ja nokļūst acīs, nekavējoties tās skalot ar lielu daudzumu ūdens un meklēt medicīnisku palīdzību. Ja nokļūst uz ādas, nekavējoties skalot ar lielu daudzumu ūdens un ziepēm. Ja norīts, nekavējoties meklēt medicīnisku palīdzību un uzrādīt iepakojumu vai tā marķējumu.

Sastāvdaļas: Vairāk nekā 30% nātrija karbonāts, 15-30% silikāti, trinātrija citrāts, 5-15% nātrija perkarbonāts, mazāk nekā 5% poliaspartāts, iminodisucināts.

Sodasan mazgāšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole. Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sodasan pulveris trauku mazgājamai mašīnai 1kg”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *