Sodasan plaša pielietojuma tīrīšanas līdzeklis 1l

4.95 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Sodasan

Sodasan Sensitive plaša pielietojuma tīrīšanas līdzeklis ir efektīvs grīdu (koka vai mākslīgo materiālu virsmu, flīžu) un citu cietu virsmu mazgāšanai.

Kategorijas:

Sodasan Sensitive plaša pielietojuma tīrīšanas līdzeklis ir maigs, bet efektīvs līdzeklis grīdu (koka vai mākslīgo materiālu virsmu, flīžu) un citu cietu virsmu mazgāšanai. Līdzeklis nesatur konservantus, tas nav toksisks.

Ar augu izcelsmes tenzīdiem, bioloģiski noārdās, CO2 neitrāls. Ecocert sertificēts.

Tīrīšanas līdzeklis īpaši izstrādāts cilvēkiem ar jutīgu ādu, un tas satur vienīgi augu izcelsmes mazgājošās vielas. Sodasan Sensitive plaša pielietojuma tīrīšanas līdzeklis nesatur konservantus, tas nav toksisks.

Ar augu izcelsmes tenzīdiem, bioloģiski noārdās, CO2 neitrāls. Ecocert sertificēts.

Kā lietot?

Lai tīrītu grīdu vai citas cietas virsmas, sajauc 25 ml jeb 2 ēdamkarotes Sodasan Sensitive plaša pielietojuma tīrīšanas līdzekļa ar 5 l silta ūdens.

Ja nepieciešams mazgāt netīrākas virsmas, līdzekļa devu iespējams palielināt līdz pat 50 ml uz 5 l ūdens.

Sastāvs:

5-15% nejonu virsmaktīvās vielas, mazāk nekā 5% anjonu virsmaktīvās vielas, aromātisko kompozīciju ar ēteriskajām eļļām.

Pirms 30 gadiem vācu kompānija Sodasan bija pirmā Eiropā, kas pircējiem piedāvāja ekoloģiskus un videi draudzīgus tīrīšanas līdzekļus. Sodasan izstrādātās formulas izrādījās tik labas, ka šodien pēc tām savu produkciju gatavo arī vairāki citi šādu preču ražotāji.

Sodasan tīrīšanas līdzekļos nav fosfātu, sintētisku smaržvielu un konservantu, ģenētiski modificētu vielu un hlora. Šo līdzekļu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām, ko apliecina Ecocert un Ecogarantie kontrole.

Tāpēc, nonākot dabā, Sodasan līdzekļi bioloģiski sadalās daudz ātrāk par citiem. Un arī par veselību sirds mierīga. Turklāt Sodasan tīrīšanas līdzekļos nav nekā lieka, lai nenoslogotu notekūdeņus bez vajadzības.

Ne pašus Sodasan līdzekļus, ne to izejvielas neizmēģina uz dzīvniekiem.

Draudzīgs Tavai videi, Tavai veselībai un naudas makam.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sodasan plaša pielietojuma tīrīšanas līdzeklis 1l”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *