Sodasan mājokļa aromatizētājs ar sandalkoka smaržu 200ml

14.95 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Sodasan

Sodasan Senses mājokļa aromatizētājs ar sandalkoka smaržu pildīts elegantā stikla pudelē.

Sodasan Senses mājokļa aromatizētājs ar sandalkoku smaržu pildīts elegantā stikla pudelē. Telpā izplatās patīkams, neuzbāzīgs aromāts. Koka korķis un kociņi veidoti no FSC sertificēta dižskābarža. Ecogarantie un Vegan Society sertificēts. 200 ml produkta iepakojums pietiem aptuveni vienam mēnesim.

Kā lietot?

Lai uzburtu aromātu, Sodasan Senses mājokļa aromatizētāja ar sandalkoka smaržu šķidrumā ievieto dižskābārža kociņus, pirms tam noņemot aizbāzni. Jo vairāk kociņu ievietoti stikla traukā, jo smarža ir intensīvāka. Smaržas intensitātes pastiprināšanai ik pa laikam iesakām kociņus no trauka izņemt un apgriezt tos otrādi.

Sastāvs:

alcohol*, parfum, linalool**, limonene**, citral**, potassium citrate

SODASAN ir vācu kompānija, kas pirms 35 gadiem pirmā Eiropā sāka piedāvāt ekoloģiskus un videi draudzīgus mazgāšanas un higiēnas līdzekļus. Tie nesatur fosfātus, sintētiskas smaržvielas un konservantus, ģenētiski modificētas vielas, hloru. Produktu galvenā sastāvdaļa ir maigas ziepes no ekoloģiski audzētu augu eļļām. Visi Sodasan līdzekļi, nonākot dabā, bioloģiski sadalās, tādēļ nav kaitīgi veselībai. Tie nav testēti uz dzīvniekiem.Daudzi Sodasan produkti marķēti ar ekosertifikātu ECO Garantie – kuru izdevusi ekoproduktu kontroles institūcija Beļģijā Ecocert Belgium. Tāpat Sodasan ir Vegan sertifikāts, kas apliecina, ka Sodasan produktu sastāvā nav dzīvnieku valsts izcelmes produkti.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sodasan mājokļa aromatizētājs ar sandalkoka smaržu 200ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *