Silmachy Remedies Ziemeļziepes 100g

4.50 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Silmachy Remedies

Silmachy Remedies Ziemeļziepes ir Kokosriekstu – olīveļļas ziepes ar zilajiem māliem un piparmētru. Satur ādu mitrinošas un barojošas eļļas.

Silmachy Remedies Ziemeļziepes ir Kokosriekstu – olīveļļas ziepes ar zilajiem māliem un piparmētru.

Ilgojoties pēc dzestras, baltas ziemas svētku noskaņās radušās atsvaidzinošas un ādu attīrošas ziepes ar zilajiem māliem un piparmētru.
Ziepju radīšanai ir izvēlētas ādu mitrinošas un barojošas eļļas – kokosriekstu eļļa un olīveļļa. Šīs eļļas saponificējot, tiek iegūts dabīgais glicerīns un visiem tik tīkamās putas lietošanas laikā.

Zilā krāsa rodas no Ziemeļziepēm pievienotiem zilajiem māliem. Tie ir pazīstami kā bagāts minerālvielu avots (satur Kalciju, Magniju, Cinku un Silīciju), kas attīra un līdzsvaro ādu. Tas var palīdzēt izlīdzināt sebuma līmeni, ja ir nosliece uz ādas taukošanos. Piparmētras ēteriskā eļļa patīkami atsvaidzina un tonizē.

Kā lietot? 

Ziemeļziepes viegli puto un ir ērti lietot, bet galvenais atceries tās novietot ziepju traukā vai uz lufas, lai zem gabaliņa neuzkrātos ūdens. Tas nodrošinās ziepēm iespēju nožūt, līdz ar to arī ilgāk kalpot.

Sastāvs:

Cocos nucifera oil, Aqua, Olea europaea oil, Sodium hydroxide, Kaolin (Blue), Mentha piperita oil, Sodium chloride.

Silmachy remedies uzņēmums ir radies Baldonē, mežu un pļavu ieskautajās “Silmaču” mājās.
Piedāvājumā ir kosmētiskie līdzekļi vīriešiem (bārdas un ūsu kopšanai, skūšanās kosmētika), kā arī zero waste unisex produkti – šampūnziepes, cietie kondicionieri, balzami roku un lūpu kopšanai.

Ražošanā tiek izmantotas dabīgas, Ecocert un Soil Association sertificētas un atzītas izejvielas. Uzņēmumam ir svarīga kā produktu kvalitāte un to rezultātu ilgtspējība, tā arī dabas saudzēšana.

Tādēļ Silmachy Remedies izvēlas izvairīties no plastmasas un savu kosmētiku iepako viegli pārstrādājamos, videi draudzīgos materiālos.

Silmachy Remedies piedāvā dabīgu, rokām gatavotu kosmētiku bez pievienotiem agresīviem ķīmiskiem konservantiem, stabilizatoriem un biezinātājiem. Produkti nav testēti uz dzīvniekiem.

Visus Silmachy Remedies produktus meklē šeit.