Silmachy Remedies Vasks ūsām 10ml

7.55 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Silmachy Remedies

Šis vasks ūsām ir vidējas izturības vasks ūsu ieveidošanai uz bišu vaska bāzes. Tas ir stingras izturības, vairāk piemērots vidējām līdz garām ūsām.

SKU: 486e99a7222d , Birkas:

Silmachy Remedies Vasks ūsām ir vidējas izturības vasks ūsu ieveidošanai uz bišu vaska bāzes.

Ja esi nolēmis atlaist ūsas, tad pamanīsi, ka to audzēšana prasa pacietību. Lai tik elementāras lietas kā ēšana nesagādātu ūsu pilnas problēmas, tās nepieciešams zolīdi ieveidot. Silmachy remedies vasks ūsām ir stingras izturības, vairāk piemērots vidēju līdz garu ūsu veidošanai.

Vasks ūsām ir pašu rokām gatavots no dabīgiem augu vaskiem un bišu vaska, kā arī organiskajām augu eļļām. Tam piemīt viegli medaina citrusu smarža.

Kā lietot?

Silmachy remedies izgatavotais vasks ūsām ir cietas konsistences un stingras izturības. Lai to izdabūtu ārā no iepakojuma, nepieciešams ar apļveida pirkstu kustībām vasku kārtīgi sasildīt un uzkasīt plānā kārtā uz naga (nevis zem tā).

Ir nepieciešams pavisam neliels daudzums vaska. Kad tas ir izdabūts ārā no trauciņa, to kārtīgi sasilda pirkstu galos, līdz tas ir vienmērīgi izkusis.

Tad ar pirkstu galiem vasku ieklāj ūsās augšanas virzienā – no saknēm līdz galiem, ieveidojot ūsu galus pēc savas vēlmes.

Sastāvs:

Euphorbia cerifera wax, Beeswax, Butyrospermum parkii (Shea) butter, Cannabis sativa oil, a-Tocopherol (E vitamin). Citrus paradisi essential oil.

Silmachy remedies uzņēmums ir radies Baldonē, mežu un pļavu ieskautajās “Silmaču” mājās.

Piedāvājumā ir kosmētiskie līdzekļi vīriešiem (bārdas un ūsu kopšanai, skūšanās kosmētika), kā arī zero waste unisex produkti – šampūnziepes, cietie kondicionieri, balzami roku un lūpu kopšanai.

Ražošanā tiek izmantotas dabīgas, Ecocert un Soil Association sertificētas un atzītas izejvielas. Uzņēmumam ir svarīga kā produktu kvalitāte un to rezultātu ilgtspējība, tā arī dabas saudzēšana.

Tādēļ Silmachy Remedies izvēlas izvairīties no plastmasas un savu kosmētiku iepako viegli pārstrādājamos, videi draudzīgos materiālos.

Silmachy Remedies piedāvā:

  • dabīgu, rokām gatavotu kosmētiku
  • bez pievienotiem agresīviem ķīmiskiem konservantiem, stabilizatoriem un biezinātājiem
  • produkti nav testēti uz dzīvniekiem.

Visus Silmachy Remedies produktus meklē šeit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silmachy Remedies Vasks ūsām 10ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *