Silmachy Remedies Šampūnziepes / cietais šampūns papīra iepakojumā 70g

9.05 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Silmachy Remedies

Silmachy Remedies Šampūnziepes – saudzīgi mazgājošas un mīkstinošas matiem, ādai. Saudzīgi mazgājošas, piemērotas  normālas un jutīgākas galvas ādas īpašniekiem.

Silmachy Remedies Šampūnziepes ir saudzīgi mazgājošas un mīkstinošas matiem un ādai. Var lietot arī bārdas mazgāšanai ikdienā. Dabai draudzīgas, izmantotas dabīgas izejvielas, nav testētas uz dzīvniekiem. Viegli pārstrādājamā papīra iepakojumā.

Šampūnziepes ar Kokosriekstu eļļu, Inulīnu, Baltajiem māliem, Pantenolu un Indijas ērkšķogu pulveri ir saudzīgi mazgājošas un piemērotas kā normālas, tā arī jutīgākas galvas ādas īpašniekiem. Dabīgais sastāvs ar kokosriekstu izcelsmes mazgājošām vielām nodrošina efektīvu matu mazgāšanu, mīkstināšanu un barošanu.

Bez ziepju bāzes, ar saaudzējošu pH matiem un ādai, drošas arī krāsotiem matiem. Papīra iepakojumā.

Kā lietot?

Samitrinātas šampūnziepes vieglām kustībām slidina pār mitriem matiem un galvas ādu no matu saknēm līdz galiem 3-5 reizes. Tad ar abām rokām aptuveni minūti matus un galvas ādu kārtīgi izmasē, uzputojot šampūnu. Izskalo ar siltu ūdeni. Ja nepieciešams, šo procesu var vēl reizi atkārtot. Pēc lietošanas ļaujiet šampūnziepēm nožūt.

Uzmanību! Ja šampūnziepes iekļuvušas acīs, skalot tās ar lielu daudzumu silta ūdens!

Sastāvs:

Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium coco sulphate, Cocoamidopropylbetaine, Cocos nucifera oil, Distearoylethyl Dimonium Chloride (and) Cetearyl Alcohol, Cetearyl alcohol,  Coco-Glucoside (and) Glyceryl Oleate, Water, Kaolin Clay, Emblica Officinalis Fruit Powder, Inulin, Panthenol, Lactic acid, Potassium sorbate/Sodium benzoate, Fragrance.

Silmachy remedies uzņēmums ir radies Baldonē, mežu un pļavu ieskautajās “Silmaču” mājās.

Piedāvājumā ir kosmētiskie līdzekļi vīriešiem (bārdas un ūsu kopšanai, skūšanās kosmētika), kā arī zero waste unisex produkti – šampūnziepes, cietie kondicionieri, balzami roku un lūpu kopšanai.

Ražošanā tiek izmantotas dabīgas, Ecocert un Soil Association sertificētas un atzītas izejvielas. Uzņēmumam ir svarīga kā produktu kvalitāte un to rezultātu ilgtspējība, tā arī dabas saudzēšana. Tādēļ Silmachy Remedies izvēlas izvairīties no plastmasas un savu kosmētiku iepako viegli pārstrādājamos, videi draudzīgos materiālos.

Silmachy Remedies piedāvā dabīgu, rokām gatavotu kosmētiku bez pievienotiem agresīviem ķīmiskiem konservantiem, stabilizatoriem un biezinātājiem. Produkti nav testēti uz dzīvniekiem.

Visus Silmachy Remedies produktus meklē šeit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silmachy Remedies Šampūnziepes / cietais šampūns papīra iepakojumā 70g”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *