Silmachy Remedies Miķeļa smērīte 50ml

14.00 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Silmachy Remedies

Silmachy Remedies Miķeļa smērīti var smērēt uz sejas, lūpām, sausām rokām, saplaisājušām pēdām, ar to var iesmērēt bārdu, un ne tikai.

SKU: cd99859805d6 , Birkas:

Miķeļa smērīti var smērēt uz sejas, lūpām, sausām rokām, saplaisājušām pēdām, ar to var iesmērēt bārdu, un ne tikai.

Teiciens “kas der visam, neder nekam” pavisam noteikti neattiecas uz Silmachy Remedies radīto Miķeļa smērīti, jo šis ir universālākais produkts ikviena vīrieša un sievietes arsenālā.

Turpinām – ar to var iesmērēt arī ādas apavus, bruņurupuča bruņas, sunim pēdas un vēl, un vēl. Plašo īpašību spektru nodrošina dabīgais smērītes sastāvs, kam piemīt ādu aizsargājošas, kopjošas un mīkstinošas īpašības.

Miķeļa smērīte ir lielisks sabiedrotais ikdienas gaitās kā vīriešiem, tā sievietēm, kuras novērtē vienkāršību, ērtumu un izcilību.

Izgatavota pēc īpašās Miķeļa receptes.

Kā lietot?

Nelielu daudzumu smērītes vienmērīgi sasilda plaukstās un uzklāj nepieciešamajā vietā (uz sausām lūpām, uz saplaisājušām pēdām, uz rokām, bārdā.

Sastāvs:

Prunus amygdalus dulcis ol. (saldo mandeļu eļļa), Cera flava (bišu vasks), Propolis.

Silmachy remedies uzņēmums ir radies Baldonē, mežu un pļavu ieskautajās “Silmaču” mājās.

Piedāvājumā ir kosmētiskie līdzekļi vīriešiem (bārdas un ūsu kopšanai, skūšanās kosmētika), kā arī zero waste unisex produkti – šampūnziepes, cietie kondicionieri, balzami roku un lūpu kopšanai.

Ražošanā tiek izmantotas dabīgas, Ecocert un Soil Association sertificētas un atzītas izejvielas. Uzņēmumam ir svarīga kā produktu kvalitāte un to rezultātu ilgtspējība, tā arī dabas saudzēšana.

Tādēļ Silmachy Remedies izvēlas izvairīties no plastmasas un savu kosmētiku iepako viegli pārstrādājamos, videi draudzīgos materiālos.

Silmachy Remedies piedāvā dabīgu, rokām gatavotu kosmētiku bez pievienotiem agresīviem ķīmiskiem konservantiem, stabilizatoriem un biezinātājiem. Produkti nav testēti uz dzīvniekiem.

Visus Silmachy Remedies produktus meklē šeit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silmachy Remedies Miķeļa smērīte 50ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *