Silmachy Remedies Kafijas skrubja ziepes 100g

4.00 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Silmachy Remedies

Silmachy Remedies Kafijas skrubja ziepes rokām un ķermenim lieliski attīra ādu no vecajām šūnām, uzlabo ādas asinscirkulāciju un veicina šūnu reģenerāciju.

Silmachy Remedies Kafijas skrubja ziepes tapušas sadarbībā ar Kuldīgas kafijas grauzdētavu Curonia Coffee roasters.

Skrubjziepju gatavošanā izmantojam kokosriekstu un olīvu eļļas, kā arī augstas kvalitātes grauzdētu kafiju, kas lieliski attīra ādu no vecajām šūnām, uzlabo ādas asinscirkulāciju un veicina šūnu reģenerāciju. Tās ir piemērotas ķermenim un rokām.

Kā lietot?

Iesakām lietot 2x nedēļā.

Sastāvs:

Sodium cocoate, Aqua, Sodium olivate, Coffea arabica seed powder, Sodium chloride.

Silmachy remedies uzņēmums ir radies Baldonē, mežu un pļavu ieskautajās “Silmaču” mājās.

Piedāvājumā ir kosmētiskie līdzekļi vīriešiem (bārdas un ūsu kopšanai, skūšanās kosmētika), kā arī zero waste unisex produkti – šampūnziepes, cietie kondicionieri, balzami roku un lūpu kopšanai.

Ražošanā tiek izmantotas dabīgas, Ecocert un Soil Association sertificētas un atzītas izejvielas. Uzņēmumam ir svarīga kā produktu kvalitāte un to rezultātu ilgtspējība, tā arī dabas saudzēšana.

Tādēļ Silmachy Remedies izvēlas izvairīties no plastmasas un savu kosmētiku iepako viegli pārstrādājamos, videi draudzīgos materiālos.

Silmachy Remedies piedāvā dabīgu, rokām gatavotu kosmētiku bez pievienotiem agresīviem ķīmiskiem konservantiem, stabilizatoriem un biezinātājiem. Produkti nav testēti uz dzīvniekiem.

Visus Silmachy Remedies produktus meklē ŠEIT.

Ražots Latvijā

Zīmols

Silmachy Remedies

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silmachy Remedies Kafijas skrubja ziepes 100g”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *