Silmachy Remedies Bārdas eļļa Greipfrūts & Vaniļa 30ml

13.65 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Silmachy Remedies

Silmachy Remedies radītā eļļa bārdai mitrina bārdu un ādu zem tās, mīkstina bārdas matu sariņus un piešķir bārdai veselīgu spīdumu un koptu izskatu.

Silmachy Remedies radītās eļļas bārdai mitrina bārdu un ādu zem tās, mīkstina bārdas matu sariņus un piešķir bārdai veselīgu spīdumu un koptu izskatu.

Bārdas eļļai ar greipfrūtu un vaniļu sastāvs pamatā ir bārdu mitrinošs un mīkstinošs, eļļas vasarīgi vieglais, saldenais un atsvaidzinošais aromāts lieliski piestāvēs saulainām un vasarīgām dienām. Turklāt vaniļa jau izsenis pazīstama kā dabisks sieviešu afrodīzijs –  dāmas šo novērtēs.

Kā lietot?

Parasti nepieciešami vien pāris pilieni bārdas eļļas, bet tas vairāk ir atkarīgs no Tavas bārdas garuma un apjoma. Iesakām pašam paeksperimentēt ar nepieciešamo bārdas eļļas daudzumu, kas būs vislabākais tieši Tavai bārdai.

Bārdas eļļu iepilina plaukstā, tad plaukstas sarīvē un ar tām vienmērīgi ieklāj eļļu bārdas augšanas virzienā, neaizmirstot to vieglām kustībām iemasēt arī ādā zem bārdas. Pēc tam bārdu iesakām arī izķemmēt, lai eļļa tiešām vienmērīgi ieklātos visā bārdas garumā.

Sastāvs:

Prunus persica oil, Vitis vinifera oil, Jojoba oil, Argania spinosa oil, Citrus paradisi essential oil, Vanilla plantifolia essential oil.

Visus Silmachy Remedies produktus Tu atradīsi šeit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Silmachy Remedies Bārdas eļļa Greipfrūts & Vaniļa 30ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *