Silmachy Remedies Apelsīnu un kanēļa ziepes 100g

4.50 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Silmachy Remedies

Silmachy Remedies Apelsīnu un kanēļa ziepes – nesatur gatavās ziepju bāzes, sintētiskas aromātvielas vai krāsvielas, parabēnus.

Silmachy Remedies Apelsīnu un kanēļa ziepes – nesatur gatavās ziepju bāzes, sintētiskas aromātvielas vai krāsvielas, parabēnus.

SILMACHY komanda gatavojoties Ziemassvētkiem, ir radījusi īpašās svētku ziepes ķermenim un rokām ar sildošo un patīkamo apelsīnu un kanēļa aromātu. Ziepes ir radītas īpaši svētkiem, tādēļ ir pieejamas ierobežotā daudzumā.

Produkta radīšanai ir izvēlētas ādu mitrinošas un barojošas eļļas – Kokosriekstu eļļa un Olīveļļa. Šīs eļļas pārziepjojot, tiek iegūts dabīgais glicerīns un visiem tik tīkamās putas lietošanas laikā. Brūnā krāsa rodas no pievienotā Kurkumas pulvera. Aromāts ir iegūts no dabīgajām aromāteļļām.

Piemērotas arī vegāniem.

Kā lietot? 

Viegli saputo ziepes mitrās plaukstās vai uz sūkļa, noskalo ar ūdeni. Pēc lietošanas iesakām tās novietot ziepju traukā vai uz lufas, lai zem gabaliņa neuzkrātos ūdens. Tas nodrošinās ziepēm iespēju nožūt un ilgāk kalpot.

Ingredients (INCI): COCOS NUCIFERA OIL, AQUA, OLEA EUROPAEA OIL, SODIUM HYDROXIDE, PARFUM*, CURCUMA LONGA ROOT EXTRACT, SODIUM CHLORIDE.

*dabīgas aromāteļļas, COSMOS apstiprinātas

Visus Silmachy Remedies produktus meklē ŠEIT.

Ražots Latvijā

Zīmols

Silmachy Remedies