Signe Seebid dabīgs aromterapijas difuzors Pumpkin Spice 150ml

25.95 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Signe Seebid

Signe mājas aromāts ir izgatavots no videi draudzīgas dabiskās atjaunojamās bāzes un augstas kvalitātes ēteriskās eļļas, radot īstu aromterapijas pieredzi.

Out stock

Nav noliktavā

Janvārī un februārī izsūtīšanas laiks apmēram 1nedēļa!

 
Ražots Igaunijā.
Sajūti komfortu ērti un sagatavo sev tasi lattes, jo pikantais Pumpkin Spice aromāts jūs silti aptver. Salds un pikants kanēļa un krustnagliņas aromāts, kas sajaukts ar siltu apelsīnu citrusu noti, rada mājīgu atmosfēru mājās.
Signe mājas aromāts ir izgatavots no videi draudzīgas dabiskās atjaunojamās bāzes un augstas kvalitātes ēteriskās eļļas, radot īstu aromterapijas pieredzi.
Smaržas intensitāti var noregulēt pēc aromātu nūjiņu skaita un nūjiņu rotācijas biežuma.
LIETOŠANAS NORĀDĪJUMI
Noņemiet vāciņu un ievietojiet nūjiņas pudelē. Šķidrums iesūcas nūjiņās, un smarža sāk izplūst 24 stundu laikā. Ja nūjas pēc dienas nav pilnībā mitras, pagrieziet nūjas otrādi, sausos galus ievietojot šķidrumā.
Novietojiet niedru difuzoru tur, kur kustas gaiss – tas nodrošinās, ka smarža telpā labāk izplatās. Pagrieziet nūjiņas ik pēc pāris nedēļām, lai nodrošinātu vienmērīgāku un stiprāku aromātu.
Vairāk nūjiņu nozīmē spēcīgāku smaržu – mazāk nūjiņu izmantojiet mazākā telpā un vairāk – lielākā.
Niedru difuzora aromāts ilgst vidēji 3-4 mēnešus.
DROŠĪBAI: Piesardzīgi, šķidrums var būt viegli uzliesmojošs. Nekad neaizdedziniet niedru difuzora nūjiņu. Pēc saskares ar ādu šķidrums var izraisīt alerģisku reakciju. Pēc saskares ar ādu nomazgāt ar ziepēm un ūdeni. Šķidrums var sabojāt tekstila, koka vai plastmasas virsmas. Niedru difuzoru turiet bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā.

SASTĀVDAĻAS

Smaržas jums nodrošina dabisks sojas bāzes smaržu izplatītājs. Šīs ēteriskās eļļas rada smaržu un krāsu; kanēlis, krustnagliņas, apelsīns.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Signe Seebid dabīgs aromterapijas difuzors Pumpkin Spice 150ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *