Signe Seebid dabīgs aromterapijas difuzors Nature Breeze 150ml

25.95 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Signe Seebid

Signe mājas aromāts ir izgatavots no videi draudzīgas dabiskās atjaunojamās bāzes un augstas kvalitātes ēteriskās eļļas, radot īstu aromterapijas pieredzi.

Out stock

Nav noliktavā

Janvārī un februārī izsūtīšanas laiks apmēram 1nedēļa!

 
Ražots Igaunijā.
Ļauj citronzāles mājas aromātam aizvest Tevi tālu no akmens un tērauda pilsētas. Ar šī aromāta svaigumu jūs varat atsvaidzināt galvu un asināt prātu.
Citronzāle ar savu burvīgo smaržu ienes dabu jūsu mājās! Šī difuzora aromāts ir intensīvs un ir labi piemērots aktivitāšu atbalstam, kam nepieciešama vitalitāte. Ideāls aromāts, lai atbrīvotos no nevēlamām smaržām jūsu mājās.
Signe mājas aromāts ir izgatavots no videi draudzīgas dabiskās atjaunojamās bāzes un augstas kvalitātes ēteriskās eļļas, radot īstu aromterapijas pieredzi.

Smaržas intensitāti var noregulēt pēc aromātu nūjiņu skaita un nūjiņu rotācijas biežuma.

LIETOŠANAS NORĀDĪJUMI
Noņemiet vāciņu un ievietojiet nūjiņas pudelē. Šķidrums iesūcas nūjiņās, un smarža sāk izplūst 24 stundu laikā. Ja nūjas pēc dienas nav pilnībā mitras, pagrieziet nūjas otrādi, sausos galus ievietojot šķidrumā.
Novietojiet niedru difuzoru tur, kur kustas gaiss – tas nodrošinās, ka smarža telpā labāk izplatās. Pagrieziet nūjiņas ik pēc pāris nedēļām, lai nodrošinātu vienmērīgāku un stiprāku aromātu.
Vairāk nūjiņu nozīmē spēcīgāku smaržu – mazāk nūjiņu izmantojiet mazākā telpā un vairāk – lielākā. Niedru difuzora aromāts ilgst vidēji 3-4 mēnešus.
DROŠĪBAI: Piesardzīgi, šķidrums var būt viegli uzliesmojošs. Nekad neaizdedziniet niedru difuzora nūjiņu. Pēc saskares ar ādu šķidrums var izraisīt alerģisku reakciju. Pēc saskares ar ādu nomazgāt ar ziepēm un ūdeni.
Šķidrums var sabojāt tekstila, koka vai plastmasas virsmas. Niedru difuzoru turiet bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā.

SASTĀVDAĻAS

Smaržas jums nodrošina dabisks sojas bāzes smaržu izplatītājs. Citronzāles ēteriskā eļļa rada smaržu un krāsu.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Signe Seebid dabīgs aromterapijas difuzors Nature Breeze 150ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *