Signe Seebid dabīgs aromterapijas difuzors Amore Mio 150ml

25.95 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Signe Seebid

Signe mājas aromāts ir izgatavots no videi draudzīgas dabiskās atjaunojamās bāzes un augstas kvalitātes ēteriskās eļļas, radot īstu aromterapijas pieredzi.

Out stock

Nav noliktavā

Janvārī un februārī izsūtīšanas laiks apmēram 1nedēļa!

 
Ražots Igaunijā.
Amore mio aizved jūs uz romantisko un dinamisko Itāliju. Bergamots vilina gan vīriešus, gan sievietes ar dzīvespriecīgu un vilinošu aromātu, kas ir daļa no Ķelnes ūdens stāsta. Bergamots ar augļainu, saldu, siltu un pikantu ziedu noti kutina jūsu maņas.
Signe mājas aromāts ir izgatavots no videi draudzīgas dabiskās atjaunojamās bāzes un augstas kvalitātes ēteriskās eļļas, radot īstu aromterapijas pieredzi.
Smaržas intensitāti var noregulēt pēc aromātu nūjiņu skaita un nūjiņu rotācijas biežuma.
LIETOŠANAS NORĀDĪJUMI
Noņemiet vāciņu un ievietojiet nūjiņas pudelē. Šķidrums iesūcas nūjiņās, un smarža sāk izplūst 24 stundu laikā. Ja nūjas pēc dienas nav pilnībā mitras, pagrieziet nūjas otrādi, sausos galus ievietojot šķidrumā.
Novietojiet niedru difuzoru tur, kur kustas gaiss – tas nodrošinās, ka smarža telpā labāk izplatās. Pagrieziet nūjiņas ik pēc pāris nedēļām, lai nodrošinātu vienmērīgāku un stiprāku aromātu.
Vairāk nūjiņu nozīmē spēcīgāku smaržu – mazāk nūjiņu izmantojiet mazākā telpā un vairāk – lielākā.
Niedru difuzora aromāts ilgst vidēji 3-4 mēnešus.
DROŠĪBAI: Piesardzīgi, šķidrums var būt viegli uzliesmojošs. Nekad neaizdedziniet niedru difuzora nūjiņu. Pēc saskares ar ādu šķidrums var izraisīt alerģisku reakciju. Pēc saskares ar ādu nomazgāt ar ziepēm un ūdeni. Šķidrums var sabojāt tekstila, koka vai plastmasas virsmas. Niedru difuzoru turiet bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā.

SASTĀVDAĻAS

Smaržas jums nodrošina dabisks sojas bāzes smaržu izplatītājs. Bergamotes ēteriskā eļļa rada smaržu un krāsu.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Signe Seebid dabīgs aromterapijas difuzors Amore Mio 150ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *