Signe Seebid dabīgs aromterapijas difuzors Secret Charm 150ml

25.95 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Signe Seebid

Signe Seebid dabīgs aromterapijas difuzors Secret Charm – ziedu aromāts, vilinošs un juteklīgs, šis difuzora aromāts ir lieliski piemērots sievietes buduāram.

Out stock

Nav noliktavā

Signe Seebid dabīgs aromterapijas difuzors Secret Charm – ziedu aromāts, vilinošs un juteklīgs, šis difuzora aromāts ir lieliski piemērots sievietes buduāram.
Ylang-Ylang ziedu un saldais aromāts atbrīvo jūsu prātu un palielina seksuālo enerģiju. Austrumos Ylang-Ylang ir mīlētāju simbols un Eiropā daudzu slavenu sieviešu smaržu sirds.
Signe Seebid difuzors ir izgatavots no videi draudzīgas dabīgas atjaunojamas bāzes un augstas kvalitātes ēteriskās eļļas, radot īstu aromterapijas pieredzi.
Smaržas intensitāti var noregulēt pēc aromātu nūjiņu skaita un nūjiņu rotācijas biežuma.

Kā lietot?

Noņemiet vāciņu un ievietojiet nūjiņas pudelē. Šķidrums iesūcas nūjiņās, un smarža sāk izplūst 24 stundu laikā. Ja nūjas pēc dienas nav pilnībā mitras, pagrieziet nūjas otrādi, sausos galus ievietojot šķidrumā.
Novietojiet niedru difuzoru tur, kur kustas gaiss – tas nodrošinās, ka smarža telpā labāk izplatās. Pagrieziet nūjiņas ik pēc pāris nedēļām, lai nodrošinātu vienmērīgāku un stiprāku aromātu.
Vairāk nūjiņu nozīmē spēcīgāku smaržu – mazāk nūjiņu izmantojiet mazākā telpā un vairāk – lielākā.
Niedru difuzora aromāts ilgst vidēji 3-4 mēnešus. DROŠĪBAI: Piesardzīgi, šķidrums var būt viegli uzliesmojošs. Nekad neaizdedziniet niedru difuzora nūjiņu. Pēc saskares ar ādu šķidrums var izraisīt alerģisku reakciju. Pēc saskares ar ādu nomazgāt ar ziepēm un ūdeni. Šķidrums var sabojāt tekstila, koka vai plastmasas virsmas. Niedru difuzoru turiet bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā.

Sastāvs

Aromātu jums nodrošina dabisks sojas bāzes smaržu izplatītājs. Šīs ēteriskās eļļas rada smaržu un krāsu – greipfrūti, ilang-ilangs.
Visus Signe Seebid produktus meklē ŠEIT.
Zīmols

Signe Seebid

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Signe Seebid dabīgs aromterapijas difuzors Secret Charm 150ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *