Signe Seebid dabīgs aromterapijas difuzors Lavender Dream 150ml

25.95 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Signe Seebid

Signe Seebid dabīgs aromterapijas difuzors Lavender Dream – šī difuzora aromāti ved jūs pastaigā pa tradicionālajiem Provansas laukiem Francijā.

Out stock

Nav noliktavā

Signe Seebid dabīgs aromterapijas difuzors Lavender Dream – šī difuzora aromāti ved jūs pastaigā pa tradicionālajiem Provansas laukiem Francijā, kur starp gleznainiem ciematiem un kalniem stiepjas skaisti violeti lavandas lauki.
Lavandas aromāts ir nomierinošs un veicina labu nakts miegu. Lavanda ir izmantota kā smaržas tūkstošiem gadu, un augu aromāts mājās atgrūž nepatīkamus aromātus.
Signe mājas aromāts ir praktiska un skaista alternatīva vietām, kur nav iespējams izmantot aromātiskās sveces.
Signe mājas aromāts ir izgatavots no videi draudzīgas dabīgas atjaunojamas bāzes un augstas kvalitātes ēteriskās eļļas, radot īstu aromterapijas pieredzi.
Smaržas intensitāti var regulēt ar nūjiņu skaita un nūjiņu rotācijas biežumu.

Kā lietot?

Noņemiet vāciņu un ievietojiet nūjiņas pudelē. Šķidrums iesūcas nūjiņās, un smarža sāk izplūst 24 stundu laikā. Ja nūjas pēc dienas nav pilnībā mitras, pagrieziet nūjas otrādi, sausos galus ievietojot šķidrumā.
Novietojiet niedru difuzoru tur, kur kustas gaiss – tas nodrošinās, ka smarža telpā labāk izplatās. Pagrieziet nūjiņas ik pēc pāris nedēļām, lai nodrošinātu vienmērīgāku un stiprāku aromātu.
Vairāk nūjiņu nozīmē spēcīgāku smaržu – mazāk nūjiņu izmantojiet mazākā telpā un vairāk – lielākā. Niedru difuzora aromāts ilgst vidēji 3-4 mēnešus.
DROŠĪBAI: Piesardzīgi, šķidrums var būt viegli uzliesmojošs. Nekad neaizdedziniet niedru difuzora nūjiņu. Pēc saskares ar ādu šķidrums var izraisīt alerģisku reakciju. Pēc saskares ar ādu nomazgāt ar ziepēm un ūdeni. Šķidrums var sabojāt tekstila, koka vai plastmasas virsmas. Niedru difuzoru turiet bērniem un mājdzīvniekiem nepieejamā vietā.

Sastāvs

Aromātu jums nodrošina dabisks sojas bāzes smaržu izplatītājs. Lavandas ēteriskā eļļa rada smaržu un krāsu.
Visus Signe Seebid produktus meklē ŠEIT.
Zīmols

Signe Seebid