Sante Pure Spirit izsmidzināmais kristālu dezodorants 100ml

9.95 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Sante

Sante Pure Spirit izsmidzināmais kristālu dabīgais dezodorants, lielisks arī jutīgai ādai. Bez smaržas, alkohola, krāsvielām, konservantiem un alumīnija.

Sante Pure Spirit izsmidzināmais kristālu dezodorants ir dabīgs, maigs dezodorants, piemērots arī jutīgai ādai. Bez smaržas, alkohola, krāsvielām, konservantiem un alumīnija-hlora sāļiem.

Dabiski novērš par sviedru smaku atbildīgo baktēriju vairošanos, nekairinot ādu, netraucējot normālu ādas un sviedru dziedzeru darbību. Pienskābe stabilizē ādas dabisko pH līmeni.

Šis dabīgais kristālu dezodorants bez alumīnija nodrošina 24 stundu aktīvu svaigumu.

Tas dabiski novērš par sviedru smaku atbildīgo baktēriju vairošanos. Pienskābe stabilizē ādas dabisko pH līmeni, tādējādi nodrošinot 24 stundu aktīvu svaigumu.

Kā lietot?

Vienmēr Sante Pure Spirit izsmidzināmo kristālu dezodorantu lieto uzreiz pēc mazgāšanās, kad paduses ir tīras un sausas. Pirms produkta lietošanas sakrati to. Kad uzklāts, ļauj dezodorantam pilnībā nožūt.

Ja Tev patīk rezultāts, ko sniedz Sante Pure Spirit izsmidzināmais kristālu dezodorants, tad noteikti patiks tās pašas sērijas Sante Pure Spirit kristālu zīmuļveida dezodorants un Sante Pure Spirit kristālu dezodorants-rullītis .

Sastāvs:

Potassium Alum*

*Kālija alauns, kuru iegūst sasmalcinot alauna kristālus. Šim minerālam piemīt savelkošas, deoderizējošas, antibakteriālas, svīšanu regulējošas īpašības, tādēļ šis pulveris tiek izmantots dabisku dezodorantu gatavošanā, kā arī taukainas ādas un pēc skūšanās līdzekļu sastāvos. Alauns uz ādas veido skābu vidi (ph 5-6), kas mazina baktēriju veidošanos, tādejādi novēršot nepatīkamā aromāta veidošanos svīstot vai iekaisumus izraisošo baktēriju vairošanos uz taukainas ādas.

Kristāla dezodorants ir alternatīvs dezodoranta veids, kas izgatavots no dabīgā minerālsāļa (Potassium Alum). Ir pierādīts, ka tam piemīt pretmikrobu īpašības. Šo materiālu jau simtiem gadu Āzijas dienvidaustrumos izmanto kā dezodorantu.

Kristāla dezodorants Rietumu kultūrās ir kļuvis populārāks pēdējo 30 gadu laikā. Tas ir ieguvis popularitāti dabisko sastāvdaļu, zemo izmaksu un apgalvoto veselības ieguvumu dēļ, piemēram, samazinot krūts vēža risku.

Dabisks efekts un uzticama aizsardzība. Šī Sante Pure Spirit smaržu nesaturošā kristālu dezodorantu sērija izstrādāta, lai palīdzētu minimalizēt sliktu smaku izraisošās baktērijas pilnīgi dabīgā veidā – nekairinot ādu un neaizkavējot normālu sviedru dziedzeru darbību.

Izvēlies sev atbilstošāko Sante Pure Spirit sērijas produkta variantu no 3 iespējamajiem: Sante Pure Spirit kristālu dezodorants-rullītis, Sante Pure Spirit izsmidzināmais kristālu dezodorants un Sante Pure Spirit kristālu zīmuļveida dezodorants.

Vācu kvalitāte:

“Visam, ko mēs darām, jāuzsver jūsu dabiskais skaistums, jāsagādā prieku un jāsargā mūsu planēta. Jo aizsargāt dabu ir vienkārši skaisti! Un kā mēs to visu darām? Mēs izvelkam jums zaļo paklāju: Īsta, nekomplicēta dabiskā kosmētika ar dabīgām sastāvdaļām un sertificēta atbilstoši noteiktajam kvalitātes standartam #NATRUE. Šim nolūkam mēs izmantojam atlasītas organiskas izejvielas, kuru pamatā ir augi un tīri dabīgas smaržvielas. Galu galā īsts skaistums nāk no dabas!

Ar mums jūs varat būt pārliecināti: mēs esam apņēmušies nodrošināt dzīvnieku labturību. Mūsu dabīgā kosmētika ir #CRUELTYFREE un galvenokārt #VEGAN. Mums ir arī svarīgi, lai mūsu iepakojums būtu pārstrādājams un pārstrādāts. Bet mēs ar to neapstājamies. Mēs pastāvīgi strādājam pie jaunām idejām – par ilgtspējīgāku pasauli. Labākai nākotnei. Jums, mūsu videi.

Tiešām dabiski – bez kompromisiem.”

Visus Sante produktus meklē ŠEIT.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sante Pure Spirit izsmidzināmais kristālu dezodorants 100ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *