+37126184545,  zieduplava@zieduplava.lv

+37126184545 zieduplava@zieduplava.lv

I-V 9:00 – 17:00

Privātuma politikā ir aprakstīts, kā SIA „Asteres” izmanto un aizsargā informāciju, kuru Jūs iegādājoties preces vai pakalpojumus interneta veikalā. Kad SIA „Asteres” lūdz Jums norādīt jebkādu informāciju, tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai. 

Personas dati

Mēs drīkstam apkopot, uzglabāt un izmantot šādus personas datus:

 1. Informāciju par Jūsu datoru un interneta lapas www.zieduplava.lv apmeklēšanu un izmantošanu (ieskaitot Jūsu ģeogrāfisko atrašanās vietu, interneta pārlūka tipu, ierīci kādu izmantojat lapas aplūkošanai);
 2. Informāciju par jebkurām transakcijām, kuras notikušas starp Jums un SIA „Asteres” (ieskaitot informāciju, kas saistīta ar pasūtījumiem);
 3. Informāciju, kuru Jūs sniedzat, lai pieteiktos SIA „Asteres” izsūtītajiem jaunumiem par precēm vai saņemtu ziņojumus par aizpildītajām formām;
 4. Jebkuru citu informāciju, kuru Jūs vēlaties nosūtīt SIA „Asteres“;
 5. Jūsu Vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju (e-pastu un telefona numuru)

 SIA „ Asteres“ var izmantot Jūsu personas datus, lai: 

 1. Nodrošinātu Jums iespēju izmantot mājaslapā www.zieduplava.lv pieejamos pakalpojumus;
 2. Pārvaldītu mājaslapu www.zieduplava.lv;
 3. Personalizētu sniegtos pakalpojumus vai mājaslapu www.zieduplava.lv;
 4. Nosūtītu Jums paziņojumus, rēķinus un veiktu maksājumus;
 5. Nosūtītu Jums e-pasta ziņojumus, kuriem Jūs esat pieteicies;
 6. Nosūtītu Jums jaunumu vēstules un citus mārketinga ziņojumus;
 7. Atsauktos uz Jūsu jautājumiem vai sūdzībām par mājaslapu www.zieduplava.lv;
 8. Nosūtītu preci, izmantojot transporta kompānijas pakalpojumus.


Informācijas nodošana trešajām personām

SIA „Asteres” var atklāt informāciju par Jums jebkuram SIA „Asteres” darbiniekam tikai tik lielā mērā, cik tas atrunāts šajā privātuma politikā. Papildus tam mēs varam atklāt informāciju par Jums:   

 • Tik lielā mērā, cik tas atbilst normatīvajiem aktiem;
 • Saistībā ar jebkuru tiesvedības procesu;
 • Lai aizstāvētu savas likumiskās tiesības (ieskaitot informācijas nodošanu citiem, lai nepieļautu krāpnieciskas darbības).


Mēs izmantojam Google Analytics programmu, lai analizētu lapas www.zieduplava.lv apmeklējumu. Izmantojot sīkdatnes, kas tiek glabātas mūsu serveros, Google Analytics apkopo statistisku un citu informāciju par lapu www.zieduplava.lv. Informāciju, kas tiek apkopota saistībā ar mājaslapu www.zieduplava.lv, glabā uzņēmums Google. Google privātuma politika pieejama šeit.  

Sīkdatnes

Mājaslapā www.zieduplava.lv tiek izmantota sīkdatņu tehnoloģija. Šīs sīkdatnes mūs informē par to, vai esat iepriekš apmeklējis mūsu mājas lapu, vai esat jauns lietotājs un ko esat apskatījis mūsu lapā. Mūsu izmantotās sīkdatnes neuzkrāj nekādu personīgo informāciju par Jums un nepiedāvā mums iespēju ar Jums sazināties, kā arī sīkdatnes neielādē nekāda veida informāciju no Jūsu datora.    

Privāto datu aizsardzība

Visi klienta personiskie dati, apmeklējot interneta veikalu un veicot apmaksu par precēm, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju, izņemot gadījumus, kad kurjeram, lai piegādātu preci, nepieciešams zināt klienta vārdu, adresi un telefona numuru, kā arī citos gadījumos, kas paredzēti likumdošanā.

Tiesības atsaukt piekrišanu personas datu apstrādei

Ja Jūsu personas datu apstrāde ir balstīta uz Jūsu piekrišanu, Jūs jebkurā laikā varat atsaukt šo doto piekrišanu, un SIA Asteres pārtrauks šajā nolūkā veikto Jūsu personas datu apstrādi. Lai atsauktu piekrišanu lūdzam sazināties, rakstot e-pastu uz adresi: zieduplava@zieduplava.lv.

Naudas atgriešana

Ja kaut kādu iemeslu dēļ iegādātā prece Jums neder (neatbilst Jūsu prasībām), Jūs varat to atgriezt 14 dienu laikā, saņemot atpakaļ 100% no apmaksātās summas (visu par preci veikto maksājumu). Visus izdevumus, kas rodas saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.


Iegādātā prece nevar tikt atgriezta, ja tā ir izgatavota saskaņā ar pircēja personīgām prasībām vai arī atbilstoši pasūtītāja nosacījumiem. 

Lai atgrieztu preci, nepieciešams iesniegt SIA „Asteres” adresētu iesnieguma oriģinālu par preces atgriešanu, kurā jānorāda rēķina numurs, maksāšanas datums, summa, konta numurs uz kuru jāpārskaita nauda un preces atgriešanas iemesls. 

Pircēja pienākums ir bez kavēšanās, bet ne vēlāk kā 14dienu laikā pēc preču saņemšanas nosūtīt Pārdevējam preces uz norādīto adresi: Zeltkalnu iela 7, Baldone, LV-2125 vai Pārdevēja norādīto pakomātu. Ja preci nav iespējams nogādāt iepriekš norādītajā vietā, ir iespējams pasūtīt transportu preces paņemšanai no Jūsu norādītās adreses, kas ir maksas pakalpojums.

Nauda par atgriežamo preci tiks atmaksāta uz pasūtītāja norādīto kontu 14 dienu laikā no preces atgriešanas brīža.

Atgriežamai precei jābūt oriģinālā iepakojumā.