Pakavs spilvens grūtniecēm, barošanai, zīdaiņiem Relax – audums nr. 4

43.50 Nodokļi iekļauti cenā

Grūtniecēm pakavs spilvens palīdz atvieglot muguras sāpes, jaunajām māmiņām pakaviņš noder barošanas laikā.

SKU: 5e5635238a94-1-1-1 , Birkas:

Grūtniecēm pakavs spilvens palīdz atvieglot muguras sāpes un nodrošina pilnvērtīgu, ciešu miegu, kā arī lasot vai skatoties TV.

Jaunajām māmiņām pakaviņš noder barošanas laikā – tas palīdz nodrošināt piemērotu mazuļa pozu, kā arī samazina slodzi uz māmiņas muguru un rokām.

Mazulim – savienojiet spilvena galus sasienot un iekšā ielieciet bērnu. Pakaviņš aptver visu ķermenīti, radot viņam drošības sajūtu gluži kā māmiņas puncī. Vai uzlieciet bērnu ar vēderiņu uz spilvena, lai mazulis atrastos augstāk un spilvens kalpos viņam kā balsts un pamatne.  Spilvens ir neatsverams palīgs bērniņam guļot, ēdot, vingrojot un spēlējoties.

Pateicoties pildījuma īpašībām spilvens ilgi kalpos, saglabājot savu sākotnējo formu. Spilvena pildījums nav alerģisks, ideāli piemērots grūtniecēm, bērniem, kā arī cilvēkiem, kuri sirgst ar bronhiālo astmu un alerģiskām reakcijām. Neuzsūc mitrumu, laiž cauri gaisu, tajā neiemitinās putekļu ērces, kodes un citi insekti. Spilvenu drīkst mazgāt veļas mašīnā „saudzējošā režīmā” 40C temperatūrā, neizņemot izstrādājuma iekšējo saturu

Izmērs: apmēram 60 x 80 cm (+/- 5 cm)

Ražots Latvijā.

Spilvendrāna ar rāvējslēdzēju 100% kokvilnas, pildījums 100% mikro fibras audums, hipoalerģisks holofaibera tipa pildījums.

Spilvens galos ir sasienams.

nečaukst un nesmaržo 

noņemama spilvendrāna

droši un sertificēti audumi un pildījums

Mazgāt izstrādājumus ir rekomendēts ne biežāk kā 1-2 reizes gadā, ja nav redzamu netīrumu. Izstrādājumu var mazgāt veļas mazgājamā mašīnā “saudzējošā, delikātā režīmā” 40 C temperatūrā, neizņemot izstrādājuma iekšējo saturu.

Izstrādājumu ar “HOLLOW FIBER BALLS” pildījumu lietošanas, mazgāšanas un glabāšanas rekomendācijas: 

Spilveni un segas ar šo pildījumu labi saglabā savu formu un kuplumu ilgu laiku, bet prasa pienācīgu kopšanu. Labākais tādu izstrādājumu kopšanas veids ir uzpurināšana/sakratīšana un vēdināšana. Rekomendējam uzpurināt spilvenu un sakratīt segu katru rītu, un vēdināt izstrādājumus ne retāk kā 1 reizi mēnesī. Tas saglabās izstrādājumu kuplumu, ērti lietojamu un tīrību.

Mašīnas cilindrā var ielikt divas tenisa bumbas. Bumbas uzpurinās pildījumu un neļaus tam salipt. Ūdens izspiešana – 400 apgr./min un pēc tam intensīvi sakratīt.

Mazgāšanai rekomendējam izmantot šķidros mazgāšanas līdzekļus.

UZMANĪBU! Pirms ievietot izstrādājumu/-us cilindrā, rekomendējam pārliecināties, ka izstrādājuma/-u apjoms/izmērs ļauj to izdarīt un cilindrā pietiks vietas. Ja cilindrā nav pietiekami daudz vietas, tad izstrādājuma/-u nerekomendē mazgāt mājas apstākļos.

Ja bērnu segu/spilvenu vai spilvenu grūtniecēm nepieciešams mazgāt biežāk kā 1-2 reizi gadā redzamo netīrumu dēļ, tad rekomendējam mazgāt ar rokām.

Nav ieteicams izsist putekļus ar cietiem, smagiem priekšmetiem.

Rekomendēts glabāt izstrādājumus sausā vietā, kur ir brīva gaisa cirkulācija.

Ja ar laiku spilvena pildījums salīp, tad to var atjaunot patstāvīgi, tādā veidā pagarinot izstrādājuma lietošanas termiņu. Izņemiet pildījumu no spilvena un kārtīgi uzpuriniet ar pirkstiem, vai ar ķemmi, kas paredzēts garspalvainiem kaķiem. Pēc tam ievietojiet pildījumu atpakaļ un aizšujiet caurumu.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pakavs spilvens grūtniecēm, barošanai, zīdaiņiem Relax – audums nr. 4”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *