Masmi Tamponi bez aplikatora 18gab.

4.15 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Masmi

Masmi Regular tamponi bez aplikatora izgatavoti no 100% kokvilnas un bioloģiski audzētas kokvilnas šķiedrām.

Masmi Regular tamponi bez aplikatora izgatavoti no 100% kokvilnas un bioloģiski audzētas kokvilnas šķiedrām. Tamponi īpaši izveidoti, lai mikroskopiskas šķiedru daļiņas neliptu pie gļotādas; tie saudzē dabisko gļotādu pH līmeni, tādējādi sargājot ādu no pārliekas sausināšanas, kairinājuma un iekaisuma riska.

Ar cauršūtu izvelkamo diegu drošai un ērtai izņemšanai.

Masmi Regular tamponi bez aplikatora pilnībā izgatavoti no tīras kokvilnas un bioloģiski audzētās kokvilnas šķiedrām, nesatur celulozi vai mākslīgos absorbentus, smaržvielas, kā arī nav balināti ar hloru vai dioksīniem. Tamponi nesatur viskozi jeb mākslīgo zīdu, kas padara tamponus bīstamus, jo tās šķiedras līp pie maksts gļotādas.

Pat ja šķiedras paliek savā vietā, tās var saturēt dioksīnu un sintētiku, kas rada labvēlīgu vidi bektēriju vairošanai. Tamponi saudzē dabisko gļotādu pH līmeni, tādējādi sargājot ādu no pārliekas sausināšanas, kairinājuma un iekaisuma riska.

Tamponiem visā to garumā cauršūts izvelkamais diegs drošai un ērtai izņemšanai. Arī tamponu aplikators 100% vidē noārdās.

Kā lietot?

Ļoti svarīga ir tampona ievadīšanas tehnika un tīrība. Pirms Masmi Regular tampona bez aplikatora ievadīšanas, noteikti nomazgājiet rokas.

Izņemiet tamponu no plēvītes tieši pirms ievietošanas makstī. Neatkarīgi no menstruāciju dienas un asiņošanas stipruma, tampons jāmaina ik pēc trim stundām.

Ja nepieciešams, nomainiet tamponus vēl biežāk. Neaizmirstiet tamponu makstī, lai izvairītos no iekaisuma.

Atkarībā no menstruāciju dienas un asiņošanas stipruma, izvēlieties sev piemērotākos tamponus: Masmi Regular tamponi bez aplikatora un Masmi Regular tamponi; Masmi Super tamponi bez aplikatora un Masmi Super tamponi; Masmi Superplus tamponi bez aplikatora un Masmi Superplus tamponi.

Sastāvs:

Absorbents – 100% ekoloģiska kokvilna, diegs – 100% ekoloģiska kokvilna, individuālais iepakojums – celulozes papīrs.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Masmi Tamponi bez aplikatora 18gab.”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *