Masmi Īpaši plānas nakts paketes ar spārniņiem 10gab.

4.15 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Masmi

Masmi Soft īpaši plānas nakts paketes ar spārniņiem ar blīvi austu virskārtu un rievotā rakstā presētu iekškārtu uzsūktspējas uzlabošanai.

Masmi Soft īpaši plānas nakts paketes ar spārniņiem ar blīvi austu virskārtu un rievotā rakstā presētu iekškārtu uzsūktspējas uzlabošanai. Papilddrošībai paketēm ir rūpīgi un pamatīgi sastiprinātas maliņas.

Maksimālam komfortam katra īpaši plānā pakete ir iepakota atsevišķi. Klīniski testētas – hipoalergēnas.

Nesatur smaržvielas, viskozi; nav balināti ar hloru vai dioksīnu. No 100% bio kokvilnas.

Masmi Soft īpaši plānās nakts paketes ar spārniņiem speciāli ir izstrādātas garākas, līdz ar to palielinot to uzsūktspēju. Masmi Soft īpaši plānās nakts paketes ar spārniņiem ir no 100% bioloģiski audzētas kokvilnas, tāpēc arī daudz “elpojošākas”.

Šo pakešu lietošana palīdz sievietēm ar jūtīgu ādu mazināt nepanesības vai iekasuma risku, ko izraisa pastāvīgs kontakts ar ķīmiski apstrādātiem materiāliem. Masmi Soft īpaši plānās nakts paketes ar spārniņiem ir ar blīvi austu virskārtiņu un stingru, rievotā rakstā presētu iekškārtu, lai uzlabotu pakešu uzsūktspēju, kā arī novērstu to sagumzīšanos un atslāņošanos.

Papilddrošībai noplūdes gadījumos paketēm ir rūpīgi un pamatīgi sastiprinātas maliņas. Ja salīdzina ar ierastajām polimēru paketēm, jāņem vērā, ka Masmi Soft īpaši plānās nakts paketes ar spārniņiem būs biežāk jāmaina, tomēr Masmi solījums ir maksimāli dabīgi, veselībai un videi draudzīgāki kokvilnas izstrādājumi, un tikai pēc tam seko rūpes par maksimālu uzsūktspēju.

Dabiskāka izvēle Jūsu intīmajai higiēnai! Šo pakešu ražošanai netiek izcirsti koki, visi Masmi izstrādājumi ir kompostējami un vidē noārdās vairāk kā par 95%.

Nesatur smaržvielas, superabsorbējošos polimērus, celulozi, viskozi, ķīmiskas vielas, nav balināti ar hloru vai dioksīnu: 100% bio kokvilna gan virskārtiņā, gan pildījumā.

Kā lietot?

Lietojiet Masmi Soft īpaši plānās nakts paketes ar spārniņiem menstruāciju laikā, kad dodieties gulēt.

Dienas laikā lietojiet Masmi Soft īpaši plānās dienas paketes ar spārniņiem.