Masmi Higiēniskās pēcdzemdību paketes 10gab.

11.15 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Masmi

Masmi higiēniskās pēcdzemdību paketes no 100% bioloģiski audzētas kokvilnas ir hipoalergēnas, elpojošas un labi uzsūc mitrumu, nesausinot ādu.

 

Masmi higiēniskās pēcdzemdību paketes no 100% bioloģiski audzētas kokvilnas ir hipoalergēnas, elpojošas un labi uzsūc mitrumu, nesausinot ādu, kas ir īpaši svarīgi pēcdzemdību periodā – šajā laikā strauja hormonu krituma dēļ var novērot maksts sausumu.

Nesatur superabsorbentus, smaržvielas, viskozi, celulozi; nav balinātas ar hloru vai dioksīnu. Kompostējamas un vidē noārdās par vairāk kā 95%.

Pēcdzemdību periodā Jums nepieciešama īpaši rūpīga higiēna, jo maksts flora tikai pakāpeniski atgriežas normālā stāvoklī un dzemdes kakls vēl nav pilnībā noslēdzies, un nespēj pilnībā veikt savu aizsargājošo funkciju. Tāpēc, kamēr māmiņa gādā par mazuli, Masmi rūpējas par māmiņu, piedāvājot Masmi higiēniskās pēcdzemdību paketes no 100% bioloģiski audzētas kokvilnas.

Paketes ir hipoalergēnas, elpojošas un labi uzsūc mitrumu, nesausinot ādu, kas ir īpaši svarīgi pēcdzemdību periodā, kad strauja hormonu krituma dēļ var novērot maksts sausumu. Masmi higiēniskajām pēcdzemdību paketēm ir īpašas struktūras virsslānis, kas novērš šķiedru pielipšanu, kā arī uzsūcošs, mīksts un gaisīgs iekšslānis.

100% dabīgā materiāla paketes neizmaina maksts gļotādas pH līmeni, nesatur superabsorbentus, smaržvielas, viskozi, celulozi un nav balinātas ar hloru vai dioksīnu. Kompostējamas un vidē noārdās par vairāk kā 95%. Dabiska un ekoloģiska izvēle!

Kā lietot?

Lietojiet Masmi higiēniskās pēcdzemdību paketes laikā pēc dzemdībām. Atkarībā no asiņošanas stipruma, pēcdzemdību paketes jāmaina ik pēc pāris stundām.

Pēcdzemdību periodā Jums nepieciešama īpaši rūpīga higiēna, ko var nodrošināt ērti un mūsdienīgi produkti no īpaši maigas 100% bioloģiski audzētas kokvilnas. Izvēlieties hipoalerģiskos Masmi krūštura ieliktnīšus barojošām māmiņām, jo bērniņa zīdīšanas laikā māmiņai īpaši jāaprūpē un jālolo arī krūtis.