Masmi Divi vienā biksīšu ieliktnīši īpaši plānas ikdienas paketes 24gab.

5.15 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Masmi

Masmi Soft 2 in 1 biksīšu ieliktnīši/īpaši plānas ikdienas paketes īpaši paredzētas lietošanai ikdienā, nelielai asiņošanai vai izdalījumiem.

Masmi Soft 2 in 1 biksīšu ieliktnīši/īpaši plānas ikdienas paketes izmantojamas, atkarībā no izdalījumu daudzuma. Īpaši paredzētas lietošanai ikdienā, nelielai asiņošanai vai izdalījumiem.

Klīniski testētas – hipoalergēnas, ar samazinātu kairinājumu risku. Nesatur smaržvielas, viskozi; nav balinātas ar hloru vai dioksīnu. No 100% bio kokvilnas.

Masmi Soft līnijas paketes ir plānākas, taču ar labāku uzsūktspēju. Saskarē ar ādu – tikai tīra kokvilna. Masmi Soft 2 in 1 biksīšu ieliktnīši/īpaši plānas ikdienas paketes ir klīniski testētas – hipoalergēnas, ar samazinātu kairinājumu risku.

Nesatur smaržvielas, viskozi, celulozi, nav balinātas ar hloru vai dioksīnu. Masmi Soft 2 in 1 biksīšu ieliktnīši/īpaši plānas ikdienas paketes izmantojiet kā ikdienas biksīšu ieliktnīšus vai īpaši plānās paketes, atkarībā no izdalījumu daudzuma.

Tās neizjauc gļotādu dabisko pH līmeni;

veidotas tā, lai mikroskopiskas šķiedru daļiņas nepieliptu gļotādai;

anatomiski pielāgota forma, maigas pieskārienam un hipoalerģiskas.

To ražošanai netiek izcirsti koki, visi izstrādājumi ir kompostējami un vidē noārdās vairāk kā par 95%. Nesatur smaržvielas, superabsorbējošos polimērus, celulozi, viskozi, ķīmiskas vielas, nav balināti ar hloru vai dioksīnu: 100% bio kokvilna gan virskārtiņā, gan pildījumā.

Kā lietot?

Atkarībā no menstruāciju dienas un asiņošanas stipruma, Masmi Soft 2 in 1 biksīšu ieliktnīšus/īpaši plānas ikdienas paketes jāmaina ik pēc pāris stundām. Lietojiet biksīšu ieliktnīšus/īpaši plānās ikdienas paketes pirms pašām menstruācijām, kad neziniet tieši, kurā dienā tās sāksies.

Tāpat biksīšu ieliktnīšus/īpaši plānas ikdienas paketes variet lietot tūlīt pēc mēnešreizēm, kad vēl ir nelieli smērējumi, kā arī ap cikla 14. dienu, kad mēdz būt pastiprināti izdalījumi.

Kad dodieties gulēt, lietojiet Masmi Soft nakts paketes ar spārniņiem – tās ir garākas, līdz ar to tām piemīt lielāka uzsūktspēja. Dodoties gulēt, vienmēr lietojiet paketes, nevis tamponus!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Masmi Divi vienā biksīšu ieliktnīši īpaši plānas ikdienas paketes 24gab.”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *