Masmi Dienas paketes ar spārniņiem 10gab.

4.15 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Masmi

Masmi dienas paketes ar spārniņiem ar blīvi austu virskārtu un rievotā rakstā presētu iekškārtu uzsūktspējas uzlabošanai.

Masmi dienas paketes ar spārniņiem ar blīvi austu virskārtu un rievotā rakstā presētu iekškārtu uzsūktspējas uzlabošanai. Papilddrošībai paketēm ir rūpīgi un pamatīgi sastiprinātas maliņas.

Maksimālam komfortam katra īpaši plānā pakete ir iepakota atsevišķi. Klīniski testētas – hipoalergēnas.

Nesatur smaržvielas, viskozi; nav balināti ar hloru vai dioksīnu.

No 100% bio kokvilnas. Masmi dienas paketes ar spārniņiem ar blīvi austu virskārtiņu un stingru, rievotā rakstā presētu iekškārtu, lai uzlabotu pakešu uzsūktspēju, kā arī novērstu to sagumzīšanos un atslāņošanos.

Īpaši plāno dienas pakešu sastāvā ir 100% bioloģiski audzēta kokvilna, kas piešķir tām citādāku valkāšanas kvalitāti. Ja salīdzina ar ierastajām polimēru paketēm, jāņem vērā, ka Masmi dienas paketes ar spārniņiem būs biežāk jāmaina, tomēr Masmi solījums ir maksimāli dabīgi, veselībai un videi draudzīgāki kokvilnas izstrādājumi, un tikai pēc tam seko rūpes par maksimālu uzsūktspēju.

Dabiskāka izvēle Jūsu intīmajai higiēnai! Šo pakešu ražošanai netiek izcirsti koki, visi Masmi izstrādājumi ir kompostējami un vidē noārdās vairāk kā par 95%.

Nesatur smaržvielas, superabsorbējošos polimērus, celulozi, viskozi, ķīmiskas vielas, nav balināti ar hloru vai dioksīnu: 100% bio kokvilna gan virskārtiņā, gan pildījumā.

Kā lietot?

Lietojiet Masmi dienas paketes ar spārniņiem menstruāciju laikā. Atkarībā no menstruāciju dienas un asiņošanas stipruma, Masmi dienas paketes ar spārniņiem jāmaina ik pēc pāris stundām.

Kad dodieties gulēt, lietojiet Masmi nakts paketes ar spārniņiem – tās ir garākas, līdz ar to tām piemīt lielāka uzsūktspēja. Dodoties gulēt, vienmēr lietojiet paketes, nevis tamponus!

Sastāvs:

Absorbents – 100% ekologiska kokvilna, virskārta – 100% ekoloģiska kokvilna, individuālais iepakojums – biopolimēra plēve, necaurlaidīgā kārta – biopolimēra plēve, līmes aizsargkārta – silikona papīrs.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Masmi Dienas paketes ar spārniņiem 10gab.”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *