Kemmern Dūņu ziepes 90g

5.65 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Kemmern

Kemmern Dūņu ziepes ir antibakteriālas, ādu barojošas ziepes ar Ķemeru dūņām un citrusaugļu ēteriskās eļļas aromātu.

Noliktavā 1 prece/-es

Kemmern Dūņu ziepes ir antibakteriālas, ādu barojošas ziepes ar Ķemeru dūņām un citrusaugļu ēteriskās eļļas aromātu. Ķemeru dūņām piemīt biostimulējošas īpašības – tās veicina bojāto audu reģenerāciju. Citrusaugļu aromāts stiprina imunitāti.

Kemmern misija ir saglabāt unikālās Ķemeru dūņu izmantošanas tradīcijas un ražot viegli lietojamus mūsdienīgus produktus ikviena veselībai un skaistumam.

Unikālas Ķemeru dūņas ir pazīstamas kā dziednieciskās kopš 18. gadsimta. Augsti organisks mineralizēts dabas brīnums dziļi attīra un baro ādu. Liela minerālvielu un mikroorganismu koncentrācija, kas ietilpst Ķemeru dūņu sastāvā rada virkni pozitīvu procesu cilvēka organismā, tādēļ dūņas tiek izmantotas visas cilvēces vēstures laikā ne tikai profilaktiskos, bet arī dziednieciskos nolūkos.

Dūņu terapija jau sen ir atzīta par ārstniecisku un atjaunošanās procedūru sastāvdaļu. Dūņu izmantošana iegūst popularitāti arī mūsdienās, jo pierāda savu iedarbību dažādu mūsdienās aktuālu veselības problēmu risināšanā.

Visus Kemmern produktus Tu atradīsi šeit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kemmern Dūņu ziepes 90g”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *