Kemmern Dūņu ķermeņa skrubis 200ml

9.65 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Kemmern

Noliktavā 1 prece/-es

Kemmern Dūņu ķermeņa skrubis ir unikāls komplekss ar attīrošu, reģenerējošu un mikromasāžas iedarbību satur visus organismam nepieciešamos mikroelementus, minerālus, antioksidantus. Baro un mīkstina ādu. Papildināts ar citrusa aromātu. Uzsūcoties caur ādu, uzlabo imunitāti.Kemmern misija ir saglabāt unikālās Ķemeru dūņu izmantošanas tradīcijas un ražot viegli lietojamus mūsdienīgus produktus ikviena veselībai un skaistumam.

Unikālas Ķemeru dūņas ir pazīstamas kā dziednieciskās kopš 18. gadsimta. Augsti organisks mineralizēts dabas brīnums dziļi attīra un baro ādu. Liela minerālvielu un mikroorganismu koncentrācija, kas ietilpst Ķemeru dūņu sastāvā rada virkni pozitīvu procesu cilvēka organismā, tādēļ dūņas tiek izmantotas visas cilvēces vēstures laikā ne tikai profilaktiskos, bet arī dziednieciskos nolūkos. 

Dūņu terapija jau sen ir atzīta par ārstniecisku un atjaunošanās procedūru sastāvdaļu. Dūņu izmantošana iegūst popularitāti arī mūsdienās, jo pierāda savu iedarbību dažādu mūsdienās aktuālu veselības problēmu risināšanā.

Visus Kemmern produktus Tu atradīsi šeit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kemmern Dūņu ķermeņa skrubis 200ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *