Jāsön Powersmile® dabīga baltinošā zobu pasta 170g

8.95 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Jason

Jāsön Powersmile® dabīga baltinošā zobu pasta – sastāvā ir dabīgu pulējošo vielu un augu kombinācija.

Jāsön Powersmile® dabīga baltinošā zobu pasta – baltāki, mirdzošāki zobi, kas nav tīrīti ar raupjiem abrazīviem un kairinošām ķimikālijām, bet gan ar Jāsön Powersmile® dabīgu baltinošo zobu pastu. 

Neticami iedarbīgās zobu pastas sastāvā ir dabīgu pulējošo vielu un augu kombinācija – bambusu pulveris, kalcijs, soda un silīcijs -, kas kavē aplikuma veidošanos, kā arī saudzīgā veidā padara Tavu smaidu baltāku un žilbinošu.

Baltāki, mirdzošāki zobi bez raupjiem abrazīviem un kairinošām ķimikālijām. Jāsön Powersmile® dabīga baltinošā zobu pasta satur dabisku pulējošo vielu un augu kombināciju, tai skaitā bambusa pulveri, kalciju, sodu un silīciju, kas kavē aplikuma veidošanos un saudzīgā veidā padara Tavu smaidu baltāku un žilbinošāku.

Greipfrūtu un perillas sēklu ekstrakti palīdz aizsargāt zobus no cukura un skābju ietekmes; alvejas želeja remdē un mazina smaganu kairinājumu; piparmētras dāvā maksimālu elpas svaigumu. Jāsön Powersmile® dabīga baltinošā zobu pasta nesatur fluoru, SLS, konservantus, mākslīgas krāsvielas, mākslīgus saldinātājus, saharīnu, propilēnglikolu, glutēnu.

Kā lietot?

Nelielu daudzumu Jāsön Powersmile® dabīgās baltinošās zobu pastas uzspied uz zobu birstes. Tīrot zobus, nepiemirsti notīrīt arī mēli, lai padarītu elpu svaigu.

Visus Jāsön produktus meklē ŠEIT.

Zīmols

JĀSÖN

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jāsön Powersmile® dabīga baltinošā zobu pasta 170g”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *