ZS Kurmīši Hidrolāts Melisas (Melissa officinalis) 50ml

3.30

Brand:

  • Kurmīši

Hidrolāts Melisas (Melissa officinalis) –  piemērots jebkura tipa ādas kopšanai. Mazina ādas apsārtumu, izlīdzina grumbas.

Noliktavā 1 prece/-es

Derīguma termiņš: 30.09.2021

Hidrolāts Melisas (Melissa officinalis) –  piemērots jebkura tipa ādas kopšanai. Mazina ādas apsārtumu, izlīdzina grumbas. Taukainai ādai normalizē tauku izdalīšanos. Ledus gabaliņi ar melisu mazina riņķus zem acīm.

Var lietot kā dezodorantu. Kompreses iekaisušai ādai, vājai asinsritei. Mazina ekzēmas saasinājumus. Melisas hidrolātu kopā ar kanēli lieto pret nelabu dūšu rītos, ar pelašķi un kumelīti pret dermatītu. Melisa ārstē arī dvēseli. Pie nervu slodzes, bailēm, stresa, nemiera,  depresijas, pēkšņām garastāvokļa maiņām, uztraukuma melisa palīdz rast iekšējo līdzsvaru. Izpūš galvas apkaimē, lai ieelpotu. Melisas hidrolāta siltas kāju peldes lieto nomierināšanai un bezmiega novēršanai, hidrolāta vannas lieto atslābināšanai, pret nemieru menopauzē.

Hiperaktīviem bērniem var dot dzert melisas ūdenii 1 tējkaroti uz glāzi ūdens.  Melisas hidrolāts ir kā pastaiga svaigā gaisā. Tā uzlabo atmiņu, koncentrēšanos, mazina nemierīga stāvokļa izpausmes. Garīguma fitnesam lieto vienu tējkaroti hidrolāta kopā ar ūdeni katru dienu nedēļas garumā.

Melisa ir galvenā sastāvdaļa leģendāram ūdenim Aqua mirabilis, ko pazina un lietoja jau pirms 500 gadiem. Ceļotājiem miega traucējumu gadījumos pirms aizmigšanas uzpūš uz spilvena, vai ieelpo.

Labs līdzeklis herpes ārstēšanai, apsmidzina lūpas ik pēc divām stundām. Var lietot kā sirds toniku pie sirdsklauvēm, pārsitieniem. Iemasē sirds apvidū, vai ieelpo. Melisas hidrolātu labi var lietot nervoziem dzīvniekiem, piemēram, pirms došanās pie veterinārārsta.

Biškopji ir it īpaši iecienījuši melisu, jo tā atgādina bišu mātes aromātu, ko tā izplata saimes nomierināšanai. Ar melisas hidrolātu apsmidzina rokas pirms došanās pie satrauktām bitēm, izmanto arī bišu saimju apvienošanai – apsmidzinot apvienojamās bišu saimes. Spietu pievilināšanai apsmidzina spietu ķeramās kastes. Melisas hidrolāts nav ieteicams grūtniecēm.

Visus ZS Kurmīšu produktus Tu atradīsi šeit.