Grauzdētu rudzu iesals, cigoriņi ar apiņiem Kafeja VIESĪTE 200g

3.15 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Kafeja Alīda

Cigoriņu kafija modram dienas sākumam. Šo maisījumu var gatavot gan kā aromātisku kafeju, gan pievienot pašceptajai maizei, piparkūkām un desertiem.

Jau ceturtā kafejas šķirne Viesīte ir gatavota no rudzu iesala graudiem, kas piedod maigu, saldāku garšu, cigoriņš nosaka pamatnoti un apiņi aromātu. Šo maisījumu var gatavot gan kā aromātisku kafeju, gan pievienot pašceptajai maizei, piparkūkām un desertiem.

Lai ar kafeju Viesīte top daudz jaunu recepšu un iedvesmu!

Kā lietot?

Kannā ieber pulveri, ņemot 1ēdamkaroti uz 250ml lielu krūzi. Uzlej verdošu ūdeni, vāra līdz pirmajam burbulim. Atstāj 3minūtes ievilkties, samaisa, lej krūzēs caur sietu. Labākai garšai pievieno pienu vai saldo krējumu, cukuru vai medu.

Sastāvs:

rudzu iesals 60%, cigoriņi 39%, apiņi 1%

Nedaudz no kafejas ALĪDA saimnieces Jolantas Kovnackas stāsta:

“Par pamatu biznesam ir manas vecmammas Alīdas brīnišķīgā kafejas recepte. Vecmamma ir nākusi no Subates puses Prodes kroga apkārtnes. Varam teikt, ka šī ir Sēlijas garša. Arī tagad cenšamies noturēt vecmammas Alīdas gardo kafejas garšu. Lepojamies, ka kafejā ieliekam tuvākā apkārtnē augušās izejvielas un rudzi mums nākuši no bioloģiskās saimniecības Rimšāni. No šiem rudziem cepam arī maizi un pievienojam uzbriedinātu cigoriņu kafeju.  Vecmamma dziedāja: “Es meitiņa kā rozīte kā sarkana magonīt.  Pienu ēdu, pienu dzēru, pienā muti nomazgāju…” Mēs atkal dzeram cigoriņu kafeju, biezumus pieliekam maizei un ar atlikušajiem biezumiem ejam uz pirti skrubēties.”

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grauzdētu rudzu iesals, cigoriņi ar apiņiem Kafeja VIESĪTE 200g”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *