Grauzdēti rudzi, cigoriņi ar kaņepi Kafeja SĒLIJA 200g

3.15 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Kafeja Alīda

Cigoriņu kafija modram dienas sākumam. Rudzu pamatīgums un cigoriņu rūgtums ir labs pamats, kur izcelties kaņepes smaržai un garšai.

Sēlijas zaļie meži un lauki ir izauklējuši jaunu kafejas marku. Rudzu pamatīgums un cigoriņu rūgtums ir labs pamats, kur izcelties kaņepes smaržai un garšai.

Sastāvs:

rudzi 50%, cigoriņi 43%, burkāni 5%, kaņepes 2%

Kā lietot?

Kannā ieber pulveri, ņemot 1ēdamakaroti uz lielu krūzi. Uzlej verdošu ūdeni, pavāra līdz pirmajam burbulim. Atstāj 3minūtes ievilkties. Samaisa, krūzē lej caur sietu. Labākai garšai pievieno pienu vai saldo krējumu, cukuru vai medu.

Nedaudz no kafejas ALĪDA saimnieces Jolantas Kovnackas stāsta:

“Par pamatu biznesam ir manas vecmammas Alīdas brīnišķīgā kafejas recepte. Vecmamma ir nākusi no Subates puses Prodes kroga apkārtnes. Varam teikt, ka šī ir Sēlijas garša. Arī tagad cenšamies noturēt vecmammas Alīdas gardo kafejas garšu. Lepojamies, ka kafejā ieliekam tuvākā apkārtnē augušās izejvielas un rudzi mums nākuši no bioloģiskās saimniecības Rimšāni. No šiem rudziem cepam arī maizi un pievienojam uzbriedinātu cigoriņu kafeju.  Vecmamma dziedāja: “Es meitiņa kā rozīte kā sarkana magonīt.  Pienu ēdu, pienu dzēru, pienā muti nomazgāju…” Mēs atkal dzeram cigoriņu kafeju, biezumus pieliekam maizei un ar atlikušajiem biezumiem ejam uz pirti skrubēties.”

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grauzdēti rudzi, cigoriņi ar kaņepi Kafeja SĒLIJA 200g”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *