Grauzdēti cigoriņi Kafeja PAULĪNE 200g

3.15

Brand:

  • Kafeja Alīda

Cigoriņu kafija modram dienas sākumam. Rudzi šīs kafejas sastāvā dzērienam piedod maizes garšu un aromātu, kurš atgādina par tikko ceptas rudzu maizes smaržas pārpildītu virtuvi.

Rudzi šīs kafejas sastāvā dzērienam piedod maizes garšu un aromātu, kurš atgādina par tikko ceptas rudzu maizes smaržas pārpildītu virtuvi. Sirsnībā to pasniedzam arī jums.

Sastāvs:

cigoriņi 45%, rudzi, ozolzīles, burkāni

Kā lietot?

Uzvāra ūdeni, kannā ieber produktu, ņemot vienu ēdamkaroti uz krūzi ūdens. Uzlej verdošu ūdeni, uzvāra līdz pirmajam burbulim. Atstāj 3minūtes ievilkties. Samaisa, krūzēs lej caur sietu. Labākai garšai pievieno pienu vai saldo krējumu, cukuru vai medu.

Lai labi garšo!

Nedaudz no kafejas ALĪDA saimnieces Jolantas Kovnackas stāsta:

“Par pamatu biznesam ir manas vecmammas Alīdas brīnišķīgā kafejas recepte. Vecmamma ir nākusi no Subates puses Prodes kroga apkārtnes. Varam teikt, ka šī ir Sēlijas garša. Arī tagad cenšamies noturēt vecmammas Alīdas gardo kafejas garšu. Lepojamies, ka kafejā ieliekam tuvākā apkārtnē augušās izejvielas un rudzi mums nākuši no bioloģiskās saimniecības Rimšāni. No šiem rudziem cepam arī maizi un pievienojam uzbriedinātu cigoriņu kafeju.  Vecmamma dziedāja: “Es meitiņa kā rozīte kā sarkana magonīt.  Pienu ēdu, pienu dzēru, pienā muti nomazgāju…” Mēs atkal dzeram cigoriņu kafeju, biezumus pieliekam maizei un ar atlikušajiem biezumiem ejam uz pirti skrubēties.”

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grauzdēti cigoriņi Kafeja PAULĪNE 200g”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *