Grauzdēti cigoriņi KAFEJA ALĪDA 200g

3.15 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Kafeja Alīda

Cigoriņu kafija modram dienas sākumam. Kafeja kā dabīga un veselīga pupiņu kafijas aizstājēja. Senas receptes un Latvijas dabas bagātību apvienojums!

Latvijā ražota cigoriņu kafija kā dabīga un veselīga pupiņu kafijas aizstājēja. Baudi senās receptes un Latvijas dabas bagātību apvienojumu!

Sastāvs:

grauzdēti cigoriņi 45%, mieži, ozolzīles, burkāni

Kā lietot?

Uzvāra ūdeni, kannā uz plīts ieber produktu, ņemot vienu ēdamkaroti uz krūzi ūdens. Uzlej verdošu ūdeni, uzvāra līdz pirmajam burbulim. Atstāj 3minūtes ievilkties, samaisa, krūzēs lej caur sietu. Labākai garšai pievieno pienu vai saldo krējumu, cukuru vai medu.

“Tradīcija. Tas ir spēks un kvalitāte. Paaudzēs pārbaudītas vērtības un krāta pieredze. Ir lietas, ko esam pazaudējuši un nespējam radīt no jauna, daudzas garšas ir palikušas tikai nostāstos, bet vecmamma Alīda ir paraugs tam, kā saglabāt senu recepti un nodot to no paaudzes paaudzē. Visi ir dzirdējuši par cigoriņu kafeju, bet, kāda tā ir patiesībā, zina tikai retais.

Šis dzēriens nav kaut kāds vājš pupiņu kafijas atdarinājums, tas ir īsts vietējais ražojums no Latvijas lauku veltēm. Patiesībā tas ir daudz komplicētāks par parastu kafiju un tā sastāvā ir …, bet mēs jums arī neatklāsim visu recepti.

Tā ir jānodod mantojumā no paaudzes paaudzē un jāglabā. Ieteicams lietot bērniem. Nekāda stresa sirdij! Lai jums labi garšo! Esiet veseli!”

Nedaudz no kafejas ALĪDA saimnieces Jolantas Kovnackas stāsta:

“Par pamatu biznesam ir manas vecmammas Alīdas brīnišķīgā kafejas recepte. Vecmamma ir nākusi no Subates puses Prodes kroga apkārtnes.

Varam teikt, ka šī ir Sēlijas garša. Arī tagad cenšamies noturēt vecmammas Alīdas gardo kafejas garšu. Lepojamies, ka kafejā ieliekam tuvākā apkārtnē augušās izejvielas un rudzi mums nākuši no bioloģiskās saimniecības Rimšāni.

No šiem rudziem cepam arī maizi un pievienojam uzbriedinātu cigoriņu kafeju.  Vecmamma dziedāja: “Es meitiņa kā rozīte kā sarkana magonīt.  Pienu ēdu, pienu dzēru, pienā muti nomazgāju…” Mēs atkal dzeram cigoriņu kafeju, biezumus pieliekam maizei un ar atlikušajiem biezumiem ejam uz pirti skrubēties.”

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Grauzdēti cigoriņi KAFEJA ALĪDA 200g”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *