Florame Vetivera ēteriskā eļļa 5ml

12.95 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Florame

Florame vetīvera ēteriskā eļļa – piemīt līdzsvarojošas, nomierinošas un ādu  dziedējošas īpašības.

Florame vetīvera ēteriskā eļļa – piemīt līdzsvarojošas, nomierinošas un ādu  dziedējošas īpašības.

Vetīvera  augs stiprina organisma aizsargspējas pret stresu. Šo pozitīvo īpašību dēļ, vetīvera eļļu  pievieno krēmos, eļļās, sviestos un citos ādas kopšanas līdzekļos, kā arī plaši izmanto difūzijā. Tā mīkstina un mitrina sausu, novecot sākušu, pelēku ādu un veicina tās atjaunošanos.

Eļļa piešķir telpai spēcīgu, meža-ziedu aromātu. Vetīvera eļļu iegūst destilācijas procesā no auga saknēm. To var kombinēt ar greipfrūta, lavandas, ilang- ilang un muskatsalvijas ēteriskajām eļļām.

Nav piemērots sievietēm grūtniecības laikā, bērna zīdīšanas periodā un bērniem līdz 12 g.v.. Lietot atšķaidītu.

Sastāvs: 

100% vetīvera ēteriskā eļļa.

Franču ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas. Lielāko daļu piedāvātā sortimenta veido organiskās ēteriskās eļļas – iegūtas no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētiem augiem. Bioloģiskas nav tikai to augu eļļas, kuri tiek ievākti savvaļā (jo tos nesertificē). Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu, tai skaitā – balstoties uz roku darbu. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar kādām sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem un spieduma; izņēmums – rožu absolūts). Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte! Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi – tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti! 

Kā lietot?

Lai visātrāk ietekmētu mūsu emocionālo sfēru, visvienkāršākais Florame ēterisko eļļu lietošanas veids: uzpiliniet pāris pilienu eļļas uz tīras drāniņas vai salvetes un pavēdiniet 20 – 30 cm attālumā no sava deguna.

Lai iegūtu maksimālu, intensīvu neizmainītu aromterapeitisko efektu, kā arī lai aromatizētu plašas telpas, izvēlieties Florame elektrisko difūzeri – tas izsmidzina ēterisko eļļu, to nekarsējot un tādejādi neizmainot eļļas aromterapeitiskās īpašības.

Elektriskajā difūzerī nedrīkst izsmidzināt krustnagliņu, melnā pipara, oregano ēteriskās eļļas. Šīs difūzerī var izmantot tikai stipri atšķaidītas ar citām ēteriskajām eļļām – kanēļa, Skotijas priedes, eikalipta, piparmētras, ilang-ilang, sandalkoka eļļas: sekojiet informācijai eļļu aprakstos.

Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai, kā arī sabojāt difūzeri.

Visus Florame produktus meklē ŠEIT.

Zīmols

Florame

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Florame Vetivera ēteriskā eļļa 5ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *