Florame verbēnas (litsea cubeba) ēteriskā eļļa 10ml

5.55 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Florame

Florame verbēnas (litsea cubeba) ēteriskā eļļa – Juņnaņas verbēnas ēteriskā eļļa, saukta arī par levzejas un May Chang eļļu (auga latīniskais nosaukums – litsea cubeba).

Out stock

Nav noliktavā

Florame verbēnas (litsea cubeba) ēteriskā eļļa – Juņnaņas verbēnas ēteriskā eļļa, saukta arī par levzejas un May Chang eļļu (auga latīniskais nosaukums – litsea cubeba).

Aromāts – svaigs augļu, līdzīgs citronam un laimam. Ļoti patīkama eļļa izmantošanai difūzerī dēļ tās uzmundrinošā un svaigā aromāta. Tā uzmundrina noskaņojumu, tomēr paralēli arī nomierina ķermeni – tā ir kā adaptogēns jeb strādā vajadzīgajā virzienā. Ja ir kāds satraukums, nemiers, paaugstināts asinsspiediens, tad šo eļļu izmanto, lai to visu mazinātu.

Lai gan praktiski visas ēteriskās eļļas uzskatāmas par antibakteriālām, ir dažas, kuras izceļas ar spēju iznīcināt infekcijas ātrāk un efektīvāk. Verbēnas eļļa ir viena no tām, kas spēj remdēt iekaisumu nelielos ādas bojājumos (nobrāzumi, iekaisuši izsitumi).

Šo eļļu izmanto arī mājas uzkopšanā – piemēram, iepilinot pilīti eļļas grīdas mazgāšanas šķidrumā, grīdas būs izcili tīras un svaigas. Verbēnas eļļu izmanto arī, lai atbaidītu insektus.

Francijas ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas.

Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem). Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte!

Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi – tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas. Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!

COSMEBIO logotips garantē, ka produkti nav testēti uz dzīvniekiem, to sastāvā nav naftas produktu, sintētisko krāsvielu vai smaržvielu, etoksilēto emulgatoru vai parabēnu, vismaz 95% augu izejvielu ir dabīgas izcelsmes un organiskas – iegūtas bioloģiskajā lauksaimniecībā, 10% sastāvdaļu ir organiskas.

Sargāt no bērniem! Nelietot sievietēm grūtniecības laikā un zīdīšanas periodā.

Zīmols

Florame