Florame Tējas koka ēteriskā eļļa 10ml

10.95 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Florame

Florame tējas koka ēteriskā eļļa tonizē, ieteicama spēku izsīkuma, liela stresa gadījumā. Stiprina psihisko līdzsvaru, nervu sistēmu.

Florame tējas koka ēteriskā eļļa tonizē – ieteicama spēku izsīkuma, liela stresa gadījumā. Stiprina psihisko līdzsvaru un nervu sistēmu, palīdz atjaunot spēkus pēc lieliem emocionāliem pārdzīvojumiem.

Tējas koka eļļu bieži pievieno antibakteriālām ziepēm un šampūniem, pretblaugznu šampūniem. Tīru eļļu var uzklāt uz sēnītes skartiem nagiem, aukstumpumpām.

Atšķaidītu lieto kompresēm uz bojātas (tai skaitā dažādu apdegumu (arī radiācijas) skartas) vai slikti dzīstošas ādas, taukainas un problemātiskas ādas kopšanai.

Mūsdienās viens no spēcīgākajiem un populārākajiem dabas līdzekļiem un galvenajām aromterapijas eļļām ar plaša spektra pielietojumu: ja Jūs varat atļauties tikai vienu ēterisko eļļu, tad tai jābūt tējas kokam!

Organiska Austrālijas tējas koka lapu ēteriskā eļļa.

Galvenās molekulas (bioķīmiskais profils): terpinen-4-ol, γ-terpinene, α- terpinene. Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte.

Kā lietot?

Veidojot kompozīcijas, aromāts veido virsnoti, sader ar krustnagliņu, eikaliptu, lavandu, citronu, petit grain (rūgtā apelsīna lapas), rozmarīnu, pačūliju, kumelīti.

Nelielu telpu aromatizēšanai piemērotākais veids būs aromlampiņa, ko silda ar sveci. Svarīgi nepieļaut eļļas vārīšanos vai piedegšanu.

Nav ieteicams sievietēm grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas periodā.

Lai visātrāk ietekmētu mūsu emocionālo sfēru, visvienkāršākais Florame tējas koka ēteriskās eļļas lietošanas veids: uzpiliniet pāris pilienu eļļas uz tīras drāniņas vai salvetes un pavēdiniet 20 – 30 cm attālumā no sava deguna. Lai iegūtu maksimālu, intensīvu neizmainītu aromterapeitisko efektu, kā arī lai aromatizētu plašas telpas, izvēlieties Florame elektrisko difūzeri – tas izsmidzina ēterisko eļļu, to nekarsējot un tādejādi neizmainot eļļas aromterapeitiskās īpašības.

Elektriskajā difūzerī nedrīkst izsmidzināt krustnagliņu, melnā pipara, oregano ēteriskās eļļas. Šīs difūzerī var izmantot tikai stipri atšķaidītas ar citām ēteriskajām eļļām – kanēļa, Skotijas priedes, eikalipta, piparmētras, ilang-ilang, sandalkoka eļļas: sekojiet informācijai eļļu aprakstos. Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai, kā arī sabojāt difūzeri.

Sastāvs:

Melaleuca alternifolia* ēteriskā eļļa, limonene, linalool (kā ēteriskās eļļas sastāvdaļas). * – bioloģiski audzēts.

Franču ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas. Lielāko daļu piedāvātā sortimenta veido organiskās ēteriskās eļļas – iegūtas no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētiem augiem.

Bioloģiskas nav tikai to augu eļļas, kuri tiek ievākti savvaļā (jo tos nesertificē). Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu, tai skaitā – balstoties uz roku darbu.

Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar kādām sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem un spieduma; izņēmums – rožu absolūts). Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte!

Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi – tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas.

Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!

Visus Florame produktus meklē ŠEIT.

Zīmols

Florame

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Florame Tējas koka ēteriskā eļļa 10ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *