Florame Lavandas ēteriskā eļļa 10ml

13.55 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Florame

Florame Lavandas eļļa ir īpaši relaksējoša. Spēcīgas ādu atjaunojošas un remdējošas īpašības, īpaši apdegumu gadījumā. Viena no universālākajām eļļām.

Florame Lavandas ēteriskā eļļa ir īpaši relaksējoša, ja aromatizēsiet telpu īsi pirms gulētiešanas vai vakarā ieiesiet siltā lavandas vannā. Senos laikos tradicionāli ar lavandu aromatizēja gultasveļuĀrīgi lietotai, īstās lavandas eļļai piemīt spēcīgas ādu atjaunojošas un remdējošas īpašības, īpaši svētīgas apdegumu gadījumā.
Kopā ar kanēļa ēterisko eļļu var izmantot pret utīm.

Organiska lavandas ziedu ēteriskā eļļa.

Galvenās molekulas (bioķīmiskais profils): Acétate de linalyle, Cis ocimene, Linalol. Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte.

Florame īstās lavandas ēteriskā eļļa tiek iegūta no lavandām, kas aug kalnos, 700-1200 m virs jūras līmeņa, Provansas saulē un karstumā, tādejādi attīstot pilnu sev raksturīgo aromātu.

Viena no populārākajām aromterapeitiskajām eļļām pasaulē. Tai piemīt izsmalcināta ziedu smarža, ļoti pieprasīta luksus klases kosmētikas industrijā, kā arī tiek augstu vērtēta savas nomierinošās iedarbības dēļ.

Kā lietot?

Lavandu lieto arī kā garšvielu. Viena no retajām ēteriskajām eļļām, kas piemērota arī bērniem no 1 gada vecuma, un piemērota lietošanai arī neatšķaidītā veidā (ārīgi, nelielā apvidū, īslaicīgi!)

Veidojot kompozīcijas, aromāts veido sirdsnoti, sader ar teju jebkuru citu ēterisko eļļu aromātu, jo īpaši – ar bergamoti, citronellu, Bourbon ģerāniju, Skotijas priedi, cineola rozmarīnu, piparmētru.

Nav ieteicama mazasinības vai vairogdziedzera slimību gadījumā.

Sīkiem apdegumiem (piemēram, uzsprakšķējusi karsta eļļa) – uzklājiet tīru lavandas eļļu. Lielāku apdegumu gadījumā meklējiet medicīnisku palīdzību!
Satrūkšanās gadījumā – uzpiliniet dažus pilienus lavandas uz mutautiņa vai salvetes un pavēdiniet gar degunu.
Pēc kukaiņu kodumiem – uzklājiet tīru koduma vietai.
Lai aromatizētu gultasveļu: uzpiliniet lavandas eļļu uz neglazēta māla plāksnītēm (piemēram, jauna puķupoda lauskām) vai tīrām salvetēm un ievietojiet starp palagiem skapī. Aromātu regulāri atjaunojiet.
Kā garšviela sevišķi piemērota sviesta cepumiem, desertiem ar šokolādi vai citronu, salātu mērcēs.

Nelielu telpu aromatizēšanai piemērotākais veids būs aromlampiņa, ko silda ar sveci. Ēterisko eļļu iepilināt ūdenī – svarīgi nepieļaut eļļas vārīšanos vai piedegšanu.

Nav ieteicams sievietēm grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas periodā.

Lai visātrāk ietekmētu mūsu emocionālo sfēru, visvienkāršākais Florame ēterisko eļļu lietošanas veids:

uzpiliniet pāris pilienu eļļas uz tīras drāniņas vai salvetes un pavēdiniet 20 – 30 cm attālumā no sava deguna. Lai iegūtu maksimālu, intensīvu neizmainītu aromterapeitisko efektu, kā arī lai aromatizētu plašas telpas, izvēlieties Florame elektrisko difūzeri – tas izsmidzina ēterisko eļļu, to nekarsējot un tādejādi neizmainot eļļas aromterapeitiskās īpašības.

Elektriskajā difūzerī nedrīkst izsmidzināt krustnagliņu, melnā pipara, oregano ēteriskās eļļas. Šīs difūzerī var izmantot tikai stipri atšķaidītas ar citām ēteriskajām eļļām – kanēļa, Skotijas priedes, eikalipta, piparmētras, ilang-ilang, sandalkoka eļļas: sekojiet informācijai eļļu aprakstos. Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai, kā arī sabojāt difūzeri.

Sastāvs: 

Lavandula angustifolia* ēteriskā eļļa, Acétate de linalyle, Cis ocimene, Linalol. * – bioloģiski audzēts.

Franču ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas. Lielāko daļu piedāvātā sortimenta veido organiskās ēteriskās eļļas – iegūtas no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētiem augiem. Bioloģiskas nav tikai to augu eļļas, kuri tiek ievākti savvaļā (jo tos nesertificē).

Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu, tai skaitā – balstoties uz roku darbu. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar kādām sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem un spieduma; izņēmums – rožu absolūts). Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte!

Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi – tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas.

Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!

Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai

Visus Florame produktus meklē ŠEIT.

Zīmols

Florame

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Florame Lavandas ēteriskā eļļa 10ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *