Florame koka difūzeris ar saldā apelsīna ēterisko eļļu 10ml

9.95 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Florame

Florame koka difūzeris ar saldā apelsīna ēterisko eļļu ir lielisks un vienkāršs veids, kā aromatizēt un attīrīt gaisu telpās.

Florame koka difūzeris ar saldā apelsīna ēterisko eļļu ir lielisks un vienkāršs veids, kā aromatizēt un attīrīt gaisu telpās.

Bioloģiskajā saimniecībā iegūtajai, 100% dabīgajai Florame saldā apelsīna ēteriskajai eļļai ir salds citrusu aromāts, kam piemīt omu uzlabojošs, skumjas mazinošs, gremošanu stimulējošs, gaisu attīrošs efekts.

Kā lietot?

Ievietojiet kociņu pudelītē un nospiediet uz leju, atkarībā no vēlamās aromāta intensitātes. Ievietojiet pudelīti koka trauciņā un novietojiet sev vēlamajā vietā.

Nav ieteicams sievietēm grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas periodā.

Sastāvs:

Citrus sinensis* ēteriskā eļļa* – *bioloģiski audzēts

 

Franču ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas. Lielāko daļu piedāvātā sortimenta veido organiskās ēteriskās eļļas – iegūtas no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētiem augiem.

Bioloģiskas nav tikai to augu eļļas, kuri tiek ievākti savvaļā (jo tos nesertificē). Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu, tai skaitā – balstoties uz roku darbu. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar kādām sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem un spieduma; izņēmums – rožu absolūts).

Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte! Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi – tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas.

Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti! 

Visus Florame produktus meklē ŠEIT.

Zīmols

Florame

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Florame koka difūzeris ar saldā apelsīna ēterisko eļļu 10ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *