Florame Ilang-ilang ēteriskā eļļa 10ml

11.65

Brand:

  • Florame

Florame Ilang-ilang ēteriskā eļļa aromāts atslābina emocionāli, mazinot nemieru, dusmas, bailes, nomierina paātrinātu elpošanu un sirdsdarbību.

Noliktavā 2 prece/-es

Florame ilang-ilang ēteriskā eļļa atslābina gan emocionāli – mazina nemieru un spriedzi, dusmas un bailes, veicina pozitīvu, optimistisku omu-, gan iedarbojoties uz asinsvadu sieniņām un muskuļiem – mazina krampjveida spazmas, piemēram, menstruālo diskomfortu-, nomierina paātrinātu elpošanu vai sirdsdarbību.

Kā lietot?

Ārīgi – regulē ādas tās taukošanos (piemērots kā taukainas, tā sausas ādas kopšanā), anti-age un remdējošs efekts, lieto vājinātu un bojātu matu stiprināšanai.
Piemērota arī iekšķīgai lietošanai.

Veidojot kompozīcijas, aromāts veido sirdsnoti, sader ar bergamoti, citronellu, lavandu, citronu, saldo apelsīnu, pačūliju, sandalkoku, rozi, ciedru.
Nepārspīlējiet, ilang-ilang ir ļoti smaržīga eļļa – pārāk spēcīgs aromāts var izraisīt reiboni, sliktu dūšu un galvas sāpes. Difūzerī ilang-ilang lietojams tikai stipri atšķaidīts ar citām ēteriskajām eļļām.

Jutekliskas noskaņas radīšanai aromlampiņā Florame rožu ziedūdenī iepiliniet rozes absolūtu, pačūliju un ilang-ilang: visu nelielās devās, jo stiprs aromāts vairs nebūs romantisks.

Nelielu telpu aromatizēšanai piemērotākais veids būs aromlampiņa, ko silda ar sveci. Svarīgi nepieļaut eļļas vārīšanos vai piedegšanu.

Organiska ilang-ilang ziedu ēteriskā eļļa. Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte.

Ziedu zieds – tā varētu tulkot šī smaržīga auga nosaukumu. Tā aromāts laiku laikos uzskatīts par juteklisku un romantisku, izmantots kā afrodiziaks, baudas eļļa.

Indonēzijā ar tā ziedu vainagiem izrotā jaunlaulātos, ar ilang-ilng apdūmo mājokli pret strīdiem un nesaskaņām.

Sastāvs

Cananga odoratissima* ēteriskā eļļa. * – bioloģiski audzēts.

Franču ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas. Lielāko daļu piedāvātā sortimenta veido organiskās ēteriskās eļļas – iegūtas no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētiem augiem. Bioloģiskas nav tikai to augu eļļas, kuri tiek ievākti savvaļā (jo tos nesertificē).

Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu, tai skaitā – balstoties uz roku darbu. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar kādām sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem un spieduma; izņēmums – rožu absolūts). Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte!

Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi – tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas.

Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!

Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai

Visus Florame produktus meklē ŠEIT.

Zīmols

Florame

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Florame Ilang-ilang ēteriskā eļļa 10ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *