Florame Ģerānijas ēteriskā eļļa 5ml

12.50 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Florame

Florame Ģerānijas ēteriskā eļļa atgādina rozes smaržu. Nomierinamazina trauksmes sajūtu, ieteicams menopauzes vai menstruālo traucējumu gadījumā.

Florame Ģerānijas ēteriskā eļļa atgādina rozes smaržu. Nomierinamazina trauksmes sajūtu, ieteicams menopauzes vai menstruālo traucējumu gadījumā; izsmidzinot difūzerī – atbaida  kukaiņus.

Kā lietot?

Ģerānijas ēterisko eļļu ievieno pretstriju masāžas eļļām; kompresēs – uz ādas sēnītēm; kosmētikā – ādas skaistumam un jaunībai, problemātiskas un taukainas ādas kopšanai. Pilienu ģerānijas ēteriskās eļļas var izmantot nelielas asiņošanas apturēšanai.

Veidojot kompozīcijas, aromāts veido sirdsnoti, sader ar lavandu, bergamoti, krustnagliņu, citronellu, sandalkoku, rozi, cineola rozmarīnu, petit grain (rūgtā apelsīna lapas), pačūliju.

Lai atvairītu kukaiņu uzbrukumus, kombinējiet ģerānijas un citronellas eļļu, maksimālam efektam – Florame elektriskajā difūzerī.
Atšķaidītu Florame hohoba eļļā, pa pilienam uzklājiet apsārtušām pūtītēm.

Nelielu telpu aromatizēšanai piemērotākais veids būs aromlampiņa, ko silda ar sveci. Svarīgi nepieļaut eļļas vārīšanos vai piedegšanu.

Organiska ziedoša auga ēteriskā eļļa.

Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte.

Jūsu drošībai. Florame ēteriskās eļļas ir pilnībā dabīgas, tomēr tie ir iedarbīgu aktīvo vielu koncentrāti, tādēļ, tās lietojot, jāievēro daži piesardzības nosacījumi. Lietojiet ēteriskās eļļas tikai atšķaidītas (ūdenī nešķīst! Šķaidiet augu eļļā, spirtā, pienā, sālī, vannas putās u.tml.).

Sargiet acis, gļotādas, brūces. Glabājiet tumšā, bērniem nepieejamā un neredzamā vietā, sargiet no saules un straujām temperatūras svārstībām. Nav ieteicams lietot ēteriskās eļļas bērniem līdz 3 gadu vecumam, intensīvā veidā, ilgstoši, regulāri – līdz 7 gadu vecumam, aromātiskos tvaikus – līdz 12 gadu vecumam.

Grūtniecēm, alerģiskiem cilvēkiem, cilvēkiem ar hroniskām slimībām (īpaši – astma, epilepsija) pirms lietošanas jākonsultējas ar ārstu. Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai.

Izvēlieties Florame – šo ēterisko eļļu dabiskums, tīrība un aromterapeitiskā kvalitāte ir kontrolēta, pārbaudīta laboratoriski un garantēta!

Nav ieteicams sievietēm grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas periodā.

Sastāvs:

Pelargonium Graveolens* ēteriskā eļļa; Citronnellol, Formiate de géranyle, Géraniol (kā ēteriskās eļļas sastāvdaļas). * – bioloģiski audzēts

Franču ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas. Lielāko daļu piedāvātā sortimenta veido organiskās ēteriskās eļļas – iegūtas no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētiem augiem. Bioloģiskas nav tikai to augu eļļas, kuri tiek ievākti savvaļā (jo tos nesertificē).

Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu, tai skaitā – balstoties uz roku darbu. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar kādām sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem un spieduma; izņēmums – rožu absolūts). Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte!

Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi – tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas.

Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!

Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai

Visus Florame produktus meklē ŠEIT.

Zīmols

Florame

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Florame Ģerānijas ēteriskā eļļa 5ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *