Florame Eikalipta lapu ēteriskā eļļa 10ml

6.50 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Florame

Florame eikalipta lapu ēteriskā eļļa ir izteikti labvēlīga elpošanas sistēmai, atvieglo elpošanu aizlikta deguna gadījumā. Stimulē gremošanu.

Florame eikalipta lapu ēteriskā eļļa ir izteikti labvēlīga elpošanas sistēmai, atvieglo elpošanu aizlikta deguna gadījumā. Iespējams, ka eikalipta aromātu pazīstat kā sūrstošam kaklam domāto ledeņu garšu.

Aromāts ir arī gremošanu stimulējošs, koncentrēšanos uzlabojošs, mazina melanholiju.

Kā lietot?

Kopā ar citronu un lavandu – attīra gaisu telpās epidēmiju sezonā. Reizēm izmanto arī blusu atvairīšanai.

Ārīgi, atšķaidītu bāzes eļļā, izmanto sildošām masāžām krūšu, plaušu zonā, locītavām, uz kukaiņu kodumiem.

Piemērots arī iekšķīgai lietošanai (konsultēties ar speciālistu!)

Veidojot kompozīcijas, aromāts veido virsnoti, sader ar kadiķi, ciedru, lavandu, citronu, bergamoti, Skotijas priedi, tējas koku, piparmētru, greipfrūtu, cineola rozmarīnu, citronzāli.

Nav ieteicama astmas un epilepsijas slimniekiem, grūtniecēm un maziem bērniem, kopā ar homeopātiskajiem medikamentiem. Elektriskajā difūzerī lietojams tikai atšķaidīts ar citām ēteriskajām eļļām (ieteicamākās – citronu, lavandas, greipfrūtu, Skotijas priedes). Ārīgi lietojams tikai atšķaidīts augu eļļā.

Lai attīrītu gaisu telpās epidēmiju sezonā, elektriskajā difūzerī izsmidziniet eikalipta, citrona un īstās lavandas ēterisko eļļu maisījumu.

Nelielu telpu aromatizēšanai piemērotākais veids būs aromlampiņa, ko silda ar sveci. Svarīgi nepieļaut eļļas vārīšanos vai piedegšanu.

Nav ieteicams sievietēm grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas periodā.

Organiska eikalipta lapu ēteriskā eļļa.

Galvenās molekulas
 (bioķīmiskais profils): A-pinène, Cinéole 1.8.

Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte.

Lai visātrāk ietekmētu mūsu emocionālo sfēru, visvienkāršākais Florame ēterisko eļļu lietošanas veids:

uzpiliniet pāris pilienu eļļas uz tīras drāniņas vai salvetes un pavēdiniet 20 – 30 cm attālumā no sava deguna. Lai iegūtu maksimālu, intensīvu neizmainītu aromterapeitisko efektu, kā arī lai aromatizētu plašas telpas, izvēlieties Florame elektrisko difūzeri – tas izsmidzina ēterisko eļļu, to nekarsējot un tādejādi neizmainot eļļas aromterapeitiskās īpašības.

Elektriskajā difūzerī nedrīkst izsmidzināt krustnagliņu, melnā pipara, oregano ēteriskās eļļas. Šīs difūzerī var izmantot tikai stipri atšķaidītas ar citām ēteriskajām eļļām – kanēļa, Skotijas priedes, eikalipta, piparmētras, ilang-ilang, sandalkoka eļļas: sekojiet informācijai eļļu aprakstos. Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai, kā arī sabojāt difūzeri.

Sastāvs:

Eucalyptus globulus* ēteriskā eļļa (kā ēteriskās eļļas sastāvdaļas). * – bioloģiski audzēts.

Franču ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas. Lielāko daļu piedāvātā sortimenta veido organiskās ēteriskās eļļas – iegūtas no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētiem augiem. Bioloģiskas nav tikai to augu eļļas, kuri tiek ievākti savvaļā (jo tos nesertificē).

Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu, tai skaitā – balstoties uz roku darbu. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar kādām sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem un spieduma; izņēmums – rožu absolūts). Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte!

Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi – tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas.

Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti!

Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai

Visus Florame produktus meklē ŠEIT.

Zīmols

Florame

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Florame Eikalipta lapu ēteriskā eļļa 10ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *