Florame Citronzāles lapu ēteriskā eļļa 10 ml

8.50

Brand:

  • Florame

Florame citronzāles lapu ēteriskā eļļa – aromāts ir relaksējošs, nervus spēcinošs, vitalitāti atjaunojošs, gremošanu uzlabojošs, mazina nelabu dūšu.

Florame citronzāles lapu ēteriskās eļļas aromāts ir relaksējošs (mazina stresu), nervus spēcinošs, vitalitāti atjaunojošs, gremošanu uzlabojošs un stimulējošs, var mazināt nelabu dūšu.

Organiska citronzāles lapu ēteriskā eļļa. Galvenās molekulas (bioķīmiskais profils): Géranial, Néral.

Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte.

Kā lietot?

Saukta arī par Indijas verbēnu, citronzāle ir Āzijā populāra garšviela, kā arī iecienīts aromāts kukaiņu atbaidīšanai: tā nepatīk blusām, bet kopā ar citronellu – lidojošiem kukaiņiem.

Ārīgi – populāra pretcelulīta eļļu sastāvdaļa (spēcina saistaudus), stimulē cirkulāciju vēnās, tiek izmantota ādu un muskuļus tonizējošām masāžām, problemātiskai ķermeņa ādai, kā kompreses – 1% koncentrācijā bāzes eļļā kopā ar tējas koku: uz piena sēnītes vai citu sēnīšu skartas ādas.

Veidojot kompozīcijas, aromāts veido virsnoti, mazliet atgādina citrona un vijolīšu smaržas apvienojumu, sader ar bergmoti, Bourbon ģerāniju, lavandu, mirri, cineola rozmarīnu, pačūliju, ilang-ilang, kadiķi, priedi.
Ārīgi lietot tikai stipri atšķaidītu bāzes eļļā (maksimums 5% koncentrācijā), nav ieteicama sejas kopšanas līdzekļos un bērniem.

Pret blusām: dažus pilienus citronzāles eļļas pievieno mājdzīvnieku mazgāšanai domātajam šampūnam, izmazgā mājdzīvnieku. Ar citronzāles šķīdumu var izmazgāt grīdas un apsmidzināt mīkstās mēbeles.

Nelielu telpu aromatizēšanai piemērotākais veids būs aromlampiņa, ko silda ar sveci. Ēterisko eļļu ieteicams iepilināt ūdenī – svarīgi nepieļaut eļļas vārīšanos vai piedegšanu.

Florame ēteriskās eļļas ir pilnībā dabīgas, tomēr tie ir iedarbīgu aktīvo vielu koncentrāti, tādēļ, tās lietojot, jāievēro daži piesardzības nosacījumi. Lietojiet ēteriskās eļļas tikai atšķaidītas (ūdenī nešķīst! Šķaidiet augu eļļā, spirtā, pienā, sālī, vannas putās u.tml.).

Sargiet acis, gļotādas, brūces. Glabājiet tumšā, bērniem nepieejamā un neredzamā vietā, sargiet no saules un straujām temperatūras svārstībām.

Nav ieteicams lietot ēteriskās eļļas bērniem līdz 3 gadu vecumam, intensīvā veidā, ilgstoši, regulāri – līdz 7 gadu vecumam, aromātiskos tvaikus – līdz 12 gadu vecumam.

Grūtniecēm, alerģiskiem cilvēkiem, cilvēkiem ar hroniskām slimībām (īpaši – astma, epilepsija) pirms lietošanas jākonsultējas ar ārstu.

Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai.

Izvēlieties Florame – šo ēterisko eļļu dabiskums, tīrība un aromterapeitiskā kvalitāte ir kontrolēta, pārbaudīta laboratoriski un garantēta!

Nav ieteicams sievietēm grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas periodā.

Sastāvs:

Cymbopogon flexuosus* ēteriskā eļļa, Geranial (kā ēteriskās eļļas sastāvdaļas). * – bioloģiski audzēts.

Visus Florame produktus meklē ŠEIT.

Zīmols

Florame

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Florame Citronzāles lapu ēteriskā eļļa 10 ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *