Florame Bergamotes ēteriskā eļļa 10ml

12.95

Brand:

  • Florame

Florame Bergamotes ēteriskā eļļas aromāts ir izteikti nomierinošs, stresu mazinošs, palīdz atgūt emocionālo līdzsvaru.

Florame Bergamotes ēteriskā eļļas aromāts ir izteikti nomierinošs, stresu mazinošs, palīdz atgūt emocionālo līdzsvaru, noteikti būs pazīstams Earl Grey tējas cienītājiem (šo melno tēju aromatizē ar bergamotes eļļu). Bergamote ir citrusauglis.

Organiska auksti spiesta bergamotes augļu mizas ēteriskā eļļa.
Galvenās molekulas (bioķīmiskais profils): Acétate de linalyle, Limonène, Linalol.

Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte.

Kompresēs – remdē sakairinātu ādu, uzlabo dzīšanu.

Kā lietot?

Veidojot kompozīcijas, aromāts veido virsnoti, sader ar citrusiem (apelsīnscitrons u.c.), kadiķiBourbon ģerānijuīsto lavandupačūlijuilangilang. Fotosensitīva – pēc ārīgas lietošanas neuzturēties tiešos saules staros. Ārīgi lietot tikai atšķaidītu bāzes eļļā (koncentrācijā līdz 1%). Nelietot, ja ir alerģija uz citrusaugiem.

Jūsu drošībai. Florame ēteriskās eļļas ir pilnībā dabīgas, tomēr tie ir iedarbīgu aktīvo vielu koncentrāti, tādēļ, tās lietojot, jāievēro daži piesardzības nosacījumi. Lietojiet ēteriskās eļļas tikai atšķaidītas (ūdenī nešķīst! Šķaidiet augu eļļā, spirtā, pienā, sālī, vannas putās u.tml.). Sargiet acis, gļotādas, brūces.

Glabājiet tumšā, bērniem nepieejamā un neredzamā vietā, sargiet no saules un straujām temperatūras svārstībām. Nav ieteicams lietot ēteriskās eļļas bērniem līdz 3 gadu vecumam, intensīvā veidā, ilgstoši, regulāri – līdz 7 gadu vecumam, aromātiskos tvaikus – līdz 12 gadu vecumam.

Grūtniecēm, alerģiskiem cilvēkiem, cilvēkiem ar hroniskām slimībām (īpaši – astma, epilepsija) pirms lietošanas jākonsultējas ar ārstu.

Neizmantojiet nezināmas izcelsmes ēteriskās eļļas, par kuru 100% dabiskumu un tīrību, kā arī aromterapeitisko kvalitāti neesat droši: tas var kaitēt Jūsu veselībai.

Izvēlieties Florame – šo ēterisko eļļu dabiskums, tīrība un aromterapeitiskā kvalitāte ir kontrolēta, pārbaudīta laboratoriski un garantēta!

Nav ieteicams sievietēm grūtniecības laikā un bērna zīdīšanas periodā.

Sastāvs: 

Citrus aurantium bergamia* ēteriskā eļļa, limonene, linalyl acetate, linalol (kā ēteriskās eļļas sastāvdaļas). * – bioloģiski audzēts

Franču ražotājs Florame jau vairāk kā 20 gadus ražo profesionālai aromterapijai piemērotas augstākās kvalitātes 100% dabīgas un tīras augu ēteriskās eļļas. Lielāko daļu piedāvātā sortimenta veido organiskās ēteriskās eļļas – iegūtas no sertificētā bioloģiskajā lauksaimniecībā audzētiem augiem. Bioloģiskas nav tikai to augu eļļas, kuri tiek ievākti savvaļā (jo tos nesertificē).

Florame sadarbojas ar nelielām saimniecībām, kas var nodrošināt kvalitatīvu augu audzēšanu un ievākšanu, tai skaitā – balstoties uz roku darbu. Florame ēteriskās eļļas nav “papildinātas” ar kādām sintētiskām vielām un arī ēterisko eļļu komponentu proporcijas nav nekādā veidā pārveidotas – eļļas ir tādas, kā tās dabiski sanāk, auksti spiestas (citrusu mizas) vai destilētas ar tvaiku (bez šķīdinātājiem un spieduma; izņēmums – rožu absolūts). Garantēta aromterapeitiskā efektivitāte!

Lai garantētu, ka katra ēteriskā eļļa satur visu aromterapijai nepieciešamo aromātisko molekulu spektru, Florame katrai ēteriskās eļļas partijai laboratorijā veic spektrogrāfisko un hromatogrāfisko analīzi – tirdzniecībā nonāk tikai pilnībā prasībām atbilstošās eļļas.

Izvēloties Florame ēterisko eļļu, Jūs iegūstat garantētu efektivitāti! 

Visus Florame produktus meklē ŠEIT.

Zīmols

Florame

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Florame Bergamotes ēteriskā eļļa 10ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *